Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a cimborámnak?

Figyelt kérdés

Már egy éve nem ismerkedek, és nem is tervezem, hogy belevágok. A barátom szerint nem kéne ennyire bezárkóznom. (ez rossz szó talán, mert ugyanúgy eljárok mindenhová, mint ők. nem otthon ülök a négy fal között...)

Sem neten nincs kedvem ismerkedni, sem élőben. Túl sok volt már a visszautasítás és a csalódás. Komoly párkapcsolatom sem volt még.


Belegondoltam és igaza van abban, hogy ha bele se vágok, akkor nem fogom megtalálni, akit keresek. Viszont nincs kedvem ismét évekig visszautasításokat kapni. Nem jövök be a lányoknak, megpróbálom elfogadni.


2014. aug. 25. 10:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szökőévente akad egy. De azok a típusú lányok, akik konditerembe járnak nem jönnek be. Nem vagyok kopasz vállalkozó típus...


van hajam, rendes munkám, és becsületes is vagyok.

2014. aug. 25. 13:00
 12/22 A kérdező kommentje:

9: első dolog a külső.


második dolog a belső. nem vagyok rosszfiú, sem olyan, akit "meg kéne változtatni a lánynak, hogy rendes legyen". tehát nincs bennem kihívás.

2014. aug. 25. 13:02
 13/22 anonim ***** válasza:

"9: első dolog a külső.


második dolog a belső. nem vagyok rosszfiú, sem olyan, akit "meg kéne változtatni a lánynak, hogy rendes legyen". tehát nincs bennem kihívás."



Mégsem kellesz egyetlen lánynak, tehát NEM, nem elég az, hogy izmos vagy, meg jóképű, ha belül nem vagy jó, senkit sem érdekel a külsőd.

2014. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én azt látom: ha nem jövök be külsőleg, meg se akarnak ismerni. Jogosan. Csak az a gond, hogy nem cicababáknál próbálkozok, meg topmodelleknél.
2014. aug. 25. 13:18
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne, amit írnál, az emberiség kihalt volna :)


Amikor az emberek ismerkednek, akkor az embert nézik, és aztán előfordul, hogy beleszeretnek valakibe a nem topmodell külseje ellenére IS. Én vagyok erre az élő példa. :)

2014. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nekem még nem volt ilyen szerencsém :)


Lehet hogy nem megfelelő korosztályban vagyok hozzá.

2014. aug. 25. 13:24
 17/22 anonim ***** válasza:
Miért, te hány éves vagy és kikkel ismerkedsz?
2014. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
26 vagyok. És a korosztályommal. Huszonévesekkel ismerkedek.
2014. aug. 25. 13:38
 19/22 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond.
2014. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ne add fel még! Nem írtad mennyi idős vagy, de nem hiszem, hogy annyira öreg lennél, hogy bele kellene törődnöd, hogy nincs senkid.

Párom most 29 éves, 3 éve vagyunk együtt, tehát 26 volt mikor összejöttünk. Ő is ugyanígy már teljesen el volt keseredve, hogy ő nem kell senkinek párkapcsolatra. Neki is volt sok barát barátnője, nagyon szerették a lányok barátnak, mert mindenben lehetett rá számítani. De kapcsolatra valahogy nem kellett senkinek, máig se tudom az okát. Mi is másfél évig voltunk csak barátok. Nagyon sokat beszélgettünk, találkoztunk, de semmi több. Aztán egyszercsak én teljesen belezúgtam, azóta is nagyon boldogok vagyunk. Teljesen átlagosan néz ki, nem az a típus akitől elolvadnak a nők (hálistennek), de egyáltalán nem csúnya.

Szóval ne add fel, barátkozz lányokkal, biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb lesz olyan, akinek nem csak barátként fogsz kelleni. Beszélgess velük sokat, érdeklődj, legyél kedves :)

Ja és amúgy a külső tényleg számít, de csak annyira, hogy legyél kellemes látvány.

2014. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!