Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany csaladnal bevett szokas...

Hany csaladnal bevett szokas hogy egymas utan furdenek a vizben?

Figyelt kérdés
Esetleg ezzel öntik le a wc-t is. Hallottam mar ilyesmit.
2014. aug. 24. 21:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%

Ha menstruálsz, nyitva a méhszájad. Orvosilag nem ajánlott ilyenkor egyáltalán fürödni, csak zuhanyozni. Ha mások után fürdesz így, a legkisebb bajod az lesz, hogy koszos lesz utánad a víz. Ilyesmivel nem szabad könnyelműsködni. Valami komolyabb bajt akarsz magadnak?


Egyébként szerintem nagyon undorító más után fürödni. Én nem lennék hajlandó, a zuhany amúgy is kevesebb vizet fogyaszt.

2014. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
74%

30: Sosem vagytok teljesen tiszták. Ráadásul a víz természete olyan, bekandikál a nyílásokba (ameddig tud) és onnan kimossa azt, ami ott van. A bőrünk felső hámrétege folyamatosan válik lefelé. A napi szennyeződéssel együtt ez mind belemosódik a fürdővízbe.

Én nem azt mondom, hogy undorító dolog együtt romantikázni a kádban, mert programnak kiváló. De napi szinten így tisztálkodni... Szerintem kifejezetten gusztustalan és nem célravezető. Vegyünk példának egy rejtett hüvelygomba fertőzést. Ugye nem kell leírnom, mi történik.

Aki a Földért aggódik (nagyon helyesen) ne kádazzon, hanem tized annyo vízzel zuhanyozzon le. Higiénikusabb és olcsóbb is.

2014. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
54%

Fúj, hogy mire mondom, azt még nem tudom. Mondjuk nem bánnám, ha a walagnedvembe más nem pancsizna, és fordítva. Nem biztos, hogy jól gondolom. Fiatalként volt, hogy a babavízben fürödtem. Nálunk most zuhanytálca van, akármit csinálunk, mosás, főzés, fürdés 2 személy, max. 6m3 vizet fogyasztunk ami 3000 vízdíj, és 2100 csatornadíj havonta. A kádban is lehet zuhanyozni.

Persze, lehet, hogy ez sok valakinek.

2014. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%

Aki leírja hogy ez visszataszító, az le van pontozva? :D

Akkor is alap dolog a tus, és gusztustalan, hogy amibe más megmosta mondjuk a fenekét, azzal a párja meg az arcát. Remélem, azért fogmosáshoz azért tiszta vizet használtok, ... És itt most nem arról van szó, hogy ki végez fizikai munkát és ki nem, és ha csak nem óránként zuhanyzol, van mit lemosni, aztán meg abba még a másik is fürdik. Hívhatjátok spórolásnak, én csak igénytelenségnek hívom.

2014. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
39%
Akkor strandra se menjetek soha,mert az meg kész fertő :D
2014. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem is járok ;)
2014. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, strand. Még a felnőttek is behugyoznak a vízbe.
2014. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!