Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany csaladnal bevett szokas...

Hany csaladnal bevett szokas hogy egymas utan furdenek a vizben?

Figyelt kérdés
Esetleg ezzel öntik le a wc-t is. Hallottam mar ilyesmit.
2014. aug. 24. 21:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
31%
Én is hallottam ilyet, vannak még primitív emberek.
2014. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Volt már hasonló topic.
2014. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
83%
nem túl higiénikus megoldás...
2014. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Vagy csak nagyon szegények...

Nem pártolom, sőt elképzelni sem tudom, hogy más vizében fürödjek, de a szegénység nagy úr, nem kell feltétlen leprimitívezni őket, amíg nem tudjuk a miértet.

WC lehúzás szerintem nem probléma, végül is, miért kéne ivóviz tisztaságú vízzel WC-t öblíteni...

2014. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
En furdom neha a 4 eves ocsem utan ugyanabban a kad vizben, nem pazarlunk
2014. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%
Mielőtt valaki felszólal, megelőzőm, hogy Japánban először letusolnak, majd utána ülnek be a forró vízbe, a kádba ...
2014. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon gusztustalan, de én is hallottam már ilyenről.
2014. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%
a nagylányunk rendszeresen fürdik a kicsi vizében(8 hónapos a kicsi,3 a nagy),sőt,van,hogy a férjemmel fürdünk egymás után..Nem a szegénység visz rá,egyszerűen nem érzem gáznak,és az sem utolsó,hogy így spórolunk a vízzel,nem a számla,hanem a Föld miatt..Egyikünk sem végez fizikai munkát,testnedveink is elég gyakran találkoznak,nem másabb ez lényegében,mintha együtt fürdenénk "romantikusan",vagy azt is gáznak tartják itt,akik primitíveznek?A strandok vizéről nem is beszélve..
2014. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
37%
Fúj.
2014. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%

Mi is szoktunk egymás után fürödni a férjemmel. Azaz inkább én a férjem után. Nem spórolás szempontjából, hanem szeretek beleülni a tele kád vízbe, a már felmelegített fürdőszobában, mivel roppantul fázós vagyok. Mivel a csapot meg nem lehet a kád fölé fordítani, így nem lehet előre megengedni a fürdővizet, és rendszerint a fagyhalál szélén vagyok mire elég víz folyik a kádba ha nem a férjem után fürdök, hiába engedem magamra közben a meleg vizet.

Tehát értelem szerűen leginkább télen szokott így lenni.

Ritkán nyáron is fürdünk egymás után, olyankor inkább ha sietünk valahova, akkor hagyjuk meg a vizet a másiknak.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy házastársak között ennél mélyrehatóbb testnedvcserék is előfordulnak.

2014. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!