Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a sógornőtök...

Mit szólnátok ha a sógornőtök inkabb egy idegennek adná ki a lakását mondvan gyerekesnek nem adja ki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 22:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%
20-as! Olyan esetben is, ha tudod, hogy a családtag nem tudja fizetni még a rezsit sem? Vagy tudná ha akarná, de felelőtlen, és nem fizeti?
2014. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
Ha a családos testvéremnek még annyi pénze sincs, hogy rezsit fizessen (ha sógornők, itt nyilván egy testvérpár is van), akkor pláne neki adom oda a lakást, legfeljebb a rezsijét is fizetem. Komolyan nem értelek titeket, ti elnéznétek, hogy a tesótoknak feleséggel/férjjel és gyerekkel nincs hová mennie, és inkább pénzt csinálnátok a lakásból?
2014. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
96%

Családtaggal soha ne üzletelj! Veled én sem állnék szóba, a kommentjeid alapján. Nem érted van a világ. A te problémádra ne mástól várd a megoldást.

Én egy szemét ember vagyok, mert nekem bizony fontosabb az én és a gyerekeim megélhetése és jóléte, mint a rokonaimé. Abban az egy esetben adnám ki neked a lakást, ha rohadtul nem számítana az abból származó bevétel, de némi hálát elvárnék érte.

2014. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mi kiadtuk a sógornőmnek a lakást, mert kisgyereke volt és vált a tesómtól. Egy nap arra mentünk fel, hogy az új párja sötétkékre festette az addig hófehér falat. Hát, mit ne mondjak, ha idegen, abban a percben vágtam volna ki. Így kiköltözés után 20 ezerbe került visszafestetni. Azt hiszem, úgy mondják: üzletben nincs barátság, azóta én is így gondolom.
2014. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező dolgoz meg egy plusz lakásért aztán te kiadhatod több gyerekes családoknak.
2014. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%
Családdal nem üzletelünk, mert sosincs jó vége, ahogyan gyerekeseknek sem adunk ki lakást (nagynénémék voltak ilyen helyzetben, hát... Abban nem volt köszönet, amit egy kisgyerekes család maga után hagy, és márpedig egy kiadó lakásnak a bevételszerzés a célja, nem pedig a full renoválás, miután a gyerektornádó elhalad). Kérdező, te pedig vegyél vissza az arcodból, nem érted van a világ, aztán pedig keressetek fel egy ingatlanost, aki tud a kívánalmaknak megfelelően kiadó lakást keresni.
2014. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

# 22/26


Szerintem meg örülj hogy megteheted de sajnos nem mindenki. Mi ha vajas kenyéren élnénk egy hónapig se tudnánk plusz egy lakás rezsijét kifizetni ha testvérem ha nem.

2014. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
93%

A te családod megélhetéséért, "lakhatásáért" ne állítsd be felelősnek sógornődet!

Ezért kizárólag te és akivel családot alapítottál vagytok a felelősek. Nem azon kellene gondolkoznod, hogy akaszkodj más nyakába, hanem hogyan oldd meg az életed.

2014. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!