Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek segít az anyósotok...

Nektek segít az anyósotok vagy a sógornőtök?

Figyelt kérdés

van egy 19 hónapos kislányuk, a férjem Londonban dolgozik, mert különben éhen haltunk volna.

Az anyósom és a sógornőm, soha nem látogat vagy segít semmiben. Az anyósom leglazább néha felhív, bár akkor is csak bosszant, de a sógornőm mióta megvan a lányunk egyszer jött át hozzánk, közben meg ő szeretne lenni a keresztanyja.

Ami azért fura mert a lányom fél tőle, mivel nem is ismeri.


Elég nehéz egyedül csinálnom mindent, néha jólesne egy óra amikor magammal is tudok foglalkozni, de őket ez nem érdekli.


2012. aug. 30. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se segít senki semmiben. Sajnos..
2012. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
És a szüleid miért nem segitenek ???
2012. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm velem együtt szült így ő természetesen nem segít, de anyósom igen.

Gyermekágy alatt segített főzni és vasalni, utána is heti 1 napot itt volt, vigyázott a kisfiamra, és én az összes intéznivalót akkorra időzítettem.

Apósom meghalt, anyósom nyugdíjas, így az unokái az élete, sógornőméknek is sokat segít.

2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm nem, de nem is várom el tőle, anyósom viszont egy tündér. Nagyon szeretem. Mikor újszülött volt a babám,szinte minden nap jött. Most is (1,5 éves, ill.3 évesek)hetente 2x jön, és vasárnap főznek nekünk.
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Miért segítene? Azért vagyunk külön, hogy ne ők végezzék a házimunkát, szép lenne ha anyósom főzne, mosna, vagy takarítana énrám, vagy bármit, nmá!!!!
2012. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nincs gyerekünk, de mi többször vigyáztunk a párommal a nővére gyermekeire. Hát kíváncsi vagyok, mi látunk-e majd viszonzást.
2012. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

mert meghaltak.

azért segítenének, mert elvárásaik azok vannak. 100kilóméterre laknak, folyton hívogatnak h menjek ki a gyerekkel. de arra egyik se gondol, hogy akkor se délutáni alvás se egy perc nyugta nincs a kislányomnak.

minden nap tanácsokat kapok, hogy vágassam le a gyerek haját, legyen orvos.

ha ide is jönnek, csak vendégnek jön mind a kettő, én meg azt se tudom hova kapjak.

2012. aug. 30. 16:01
 8/24 A kérdező kommentje:
ja, és az anyósom férje alkoholista, beszólogat hogy milyen a férjem. Ilyen emberhez meg pláne nem viszem a kislányomat.
2012. aug. 30. 16:03
 9/24 anonim ***** válasza:

Heh...nálunk az a helyzet, hogy az anyuka segít nekem, meg édesanyámnak. :)

Tehát sógornőmnek van két kislánya, és a nagyobbik állandóan nálunk van. Heti 4 napot itt alszik. Javarészt én foglalkozom vele. Néha már sok...

2012. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
6-os: ne is álmodj róla! Ha a saját gyerekeiket lepasszolják, akkor a tiéteket ugyan miért vállalnák be?
2012. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!