Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha megtudnátok,...

Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a sógornőtök megcsalja a bátyátokat?

Figyelt kérdés
A bátyám nem is sejti én viszont ezt teljesen biztosra tudom, van egy 2éves gyerekük :( maradjak csöndben?
2012. jan. 26. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én beszélnék a sógornővel,hogy vagy ő mondja el neki vagy én.Így a fer.
2012. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

van rá valami bizonyíték is? így könnyen a visszájára sülhet el, sógornőd nem vallja be, azt mondja, hazudsz, és kész.


De ha van bizonyíték, ugyan azt javaslom, mint az első

2012. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A második válaszolóval értek egyet. Nekem a legjobb barátnőmet csalta a párja, elmondtam a csajnak, aki nem hitt nekem. Én lettem a rossz barátnő, aki szét akarja őket választani. Olyanokat vágott a fejemhez, hogy féltékeny vagyok, mert a barátjával több időt tölt stb.
2012. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok.


Igazatok van,ha nincs bizonyíték akkor elsülhet fordítva is.DE!

Szerintem egy testvéri viszony komolyabb mint egy baráti,nem hiszem hogy a kérdező tesója azt hinné a kérdezőről hogy hazudozik neki...

2012. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Semmit nem tennék...Hidd el nem vezet jóra a dolog.A rossz hír hozója mindig rosszul jár sajnos tapasztalat.
2012. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
én azért nem is ülnék tétlenül,ha tudnám hogy hülyének nézik a testvéremet...
2012. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Interneten véletlenül nyitva hagyott üzenet után tudtam meg elég egyértelmű volt a dolog nekik nincs otthon net néha hozzánk jár netezni mindig ki is szokott lépni mindenből de most csak a böngészőt tette tálcára (gondolom véletlenül mert sietett) és úgy vettem észre. Nem tudom mit csináljak...
2012. jan. 26. 16:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem megmondom a sógornőmnek nyílván tagadni fogja de legalább abbahagyja... remélem :-( mást nem tehetek..
2012. jan. 26. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

És mi volt az amiből feltételezed h csalja?

mit láttál?

2012. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
No épp ez az, hogy azt sem tudtam kinek a freemailjében vagyok mert a tálcára volt letéve és mikor felnyitottam elkezdtem olvasni és megláttam a címzettet akkor vált világossá, hogy mi van. Lehetek én a rossz, hogy beleolvastam de nem szánt szándékkal léptem bele a postájába (amit amúgy sem tudnék mert nem tudom a jelszavát) és azonnal ki is léptem nem kezdtem el többi levél után nyomozgatni mert egyértelművé vált számomra. Most nem az a lényeg, hogy mi volt benne "rossz voltál" "kívánlak" ilyesmik mindegy nem ezen a van a hangsúly hanem azon, hogy hülyének nézi a bátyámat ráadásul a tesóm egyik "jó"barátjával teszi hányni tudnék komolyan mondom, hogy ilyen emberek vannak a világon. Ezentúl is együtt járnak majd meccsre, meg majd járnak egymáshoz és közben nem is sejti a bátyám, hogy mit tsz az a szemétláda... Köszönöm a válaszokat/segítséget lezártnak tekintem, beszélek a sógornőmmel és ennyi ezzel a tudattalt/titokkal élek tovább.
2012. jan. 26. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!