Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok arra ha...

Mit reagálnátok arra ha megtudnátok, hogy a férjetek minden éjjelt végig msnezik egy lánnyal?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt munka miatt külön élünk. Véletlen megtudtam, hogy a férjem hetek óta napokat/ éjszakákat beszélget egy lánnyal. Bele olvastam a beszélgetésbe a lány visszafogott nem úgy tűnik, hogy ő lenne a kezdeményező elég baráti hangvételüek de a férjem néha flörtölgetne amit a lány visszautasitóan fogad. volt mikor azt irta, hogy ilyeneket a párodnak kellene irnod amire a párom úgy reagált, hogy az kapcsolat már semmit se ér.
2011. máj. 19. 21:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy beszélgetnek, még nem gond. Az, hogy ő nyomul(na), már igen. De az, hogy "az a kapcsolat már semmit nem ér"...na, az űbergáz.
2011. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Az nem semmi... ha nem ér semmit,akkor odébb lehet tolni a bringát,ezt reagálnám.
2011. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az orra alá dörgölném az irományait... addig míg meg nem semmisíti! Kérdőre vonnám.
2011. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha "ez a kapcsolat már semmit sem ér..."

Egy az egyben a szemébe nézve megkérdezném töle modt mi van??Hányadán állunk.

Azért 10 éve,és még külön laktok...Sok jót nem jósolok....Nincs más közelebbi álláslehetöség???

2011. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Pár hónapja lakunk külön csak és elméletileg pár hónap és újra itthon van.
2011. máj. 19. 21:19
 6/41 anonim ***** válasza:
76%

Hàt ha külön éltek, akkor ne csodàlkozzàl rajta. Valamivel el akarja ütni az idõt. Persze a làny tartózkodóbb, mert tudja, hogy nõs.

"pàrodnak kellene irnod" talàn igy akarta megtudni, milyen a kapcsolatotok, amelyre a férjedtõl meg is kapta a vàlaszt. Nem vagy könnyü helyzetben.

2011. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Beszéld meg vele! Tudnod kell, mi a gond. Csak úgy derül ki. De higgadtan, nyugodtan. Ez baromi nehéz, de így kellene.
2011. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Küldenék két üzenetet. Egyet a férjemnek, hogy ne fáradjon a hazautazással, a másikat a lánynak, hogy köszönöm a tisztességét, de most már szabad a pálya.
2011. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Én is ismerem a lányt és azaz igazság, hogy bármennyire is akarok nem tudok rá rosszat irni... nagyon kedves és a több tiz oldalnyi beszélgetésekbe ha feljött rólam a szó a lány több jót mondott rám mint a párom. A párom nagyon leszól engem olyanokat irt a lánynak, hogy már nem ilyen nőre vágyik mint én bele fáradt az életvitelmbe neki egy kedves aranyos lány kellene akinek nem a parti a mindene. Illetve, a párom szerint itt már minden az anyagiakról szól. tudom, hogy nem vagyok tökéletes de nem értem 10 év után miért nem velem beszéli ezt
2011. máj. 19. 21:23
 10/41 anonim ***** válasza:
95%
En csak azt nem ertem, hogyha a lany semmit nem akar tole, akkor miert beszel vele minden nap, rendszeresen. Tudod, hogy a lany hany eves?
2011. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!