Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok arra ha...

Mit reagálnátok arra ha megtudnátok, hogy a férjetek minden éjjelt végig msnezik egy lánnyal?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt munka miatt külön élünk. Véletlen megtudtam, hogy a férjem hetek óta napokat/ éjszakákat beszélget egy lánnyal. Bele olvastam a beszélgetésbe a lány visszafogott nem úgy tűnik, hogy ő lenne a kezdeményező elég baráti hangvételüek de a férjem néha flörtölgetne amit a lány visszautasitóan fogad. volt mikor azt irta, hogy ilyeneket a párodnak kellene irnod amire a párom úgy reagált, hogy az kapcsolat már semmit se ér.
2011. máj. 19. 21:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
És ha normális, akkor támogatni fogja a gyereketeket, ahogy tudja, ha külön is lesztek
2011. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
79%
Tudtok webcam-on beszélni?
2011. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%

Csak 2 lehetőséged van:

1) Nagyobb a büszkeséged, ezért szépen kihajítod, keresel jobbat.

2) Az anyagi és egyéb függőség miatt benne maradsz a kapcsolatban, és szépen szemet hunysz nemcsak efölött a nő felett, hanem mindegyik felett - mert gondolhatod, hogy ha ezzel a lánnyal így csetel és ilyeneket mond rólad, akkor másnak is így előadja magát, és ha külön éltek, szerintem már meg is csalt, csak arról még nem tudsz.

Ezt kell eldöntened...

2011. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos elég egyértelműnek tűnik a helyzet, legalábbis így kívülről.


1. a férjed megunt (sajnálom de ez van) nem te tehetsz róla, így alakult. és megtetszett neki egy másik nő.


2. nem mondja el neked, mert ott a gyerek, meg gyáva, mint általában a férfiak (tisztelet a kivételnek) meg nehéz is hipp-hopp kilépni ebből a házasságból, hiszen van egy gyereketek. nyugi, ha nem lenne, már rég lelépett volna.


Szóval én szólnék neki, leültetném, hogy jussunk valamire, akár arra hogy elválunk, mert ennek semmi értelme.

2011. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszer mikor otthon van és minden normális, beszélgetnék vele ilyesmiről. No, neked hogy megy a mi kis távkapcsolatunk ? Figyi, már 1O éve vagyunk házasok, van e amiben sokat változtam ? Vagy valami amiben változnom kellene ? Csak úgy barátságosan kérdezd ezeket, ne kikérdezve. Amiket írt a lánynak, rólad, azzal kapcsolatos kérdéseket tegyél fel. Meglátod e, hogy hazudik e még ráadásul, vagy netán mondd valamit, mert hát azért azt mindenki tudja,hgy senki nem tökéletes.

Az az igazság, a kérdésed az, hogyan reagálnék. Talán ezt tenném amit leírtam, aztán az alapján előadnám neki amit tudok.

Én nem szeretnék azok közé tartozik, akik anyagi függőségből nem mernek lépni, és megalázkodnak. Micsoda üzenet ez a férfinak. Vagy anyagi miatt éljetek együtt, és legyen nyitott a kapcsolat, hátha te is találhatsz úgy valakit, és kialakíthatsz komoly kapcsolatot , majd léphetsz, és nem kell félj az anyagiaktól.

2011. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
53%

"utálja ha eljárok bulizni..."

Hát mink 12 éve vagyunk együtt ebböl 10 éve lakunk egyháztartásba 5 év házasság....De külön külön nem járunk bulizni.Söt mióta gyerekek vannak csak velük megyünk bármerre is.Legalábbis amíg kicsik és nem lehet másra hagyni öket.

Èn nem értem hogyan lehet így élni......Ez nagyon komoly beszélgetést igényel.

2011. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tolnám az orra alá. Most mit érne? Semmit. Ha ő úgy gondolja és le is meri írni, hogy a kapcsolatotok semmit sem ér, akkor belezúgott a lányba (tök mindegy az mit érez iránta) és te már nem sokat jelentesz neki. Tetszik nem tetszik, fáj nem fáj sajnos ez jön le az irományából. Leülhetsz vele megbeszélni a kapcsolatotokat, ahol valszeg hazudni fog össze vissza, ekkor esetleg megemlítheted az msn szöveget, amin ki fog akadni, hogy mit kutakodsz utána ebből vita lesz és talán jön az elkerülhetetlen a szakítás. Az is lehet, hogy előadja hogy szánja bánja nem úgy gondolta csak viccelt csak húzta a csajt, csak játék volt, ekkor neked kell eldönteni hogy ezek után bízol-e majd benne vagy sem.
2011. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
81%
Elhagynám. És jobb ha tőlem tudod,hogy akármilyen kedves is az a lány,előbb utóbb be fogja adni a derekát,különben nem irogatna vele hosszu órákat.
2011. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
93%
hagyd ott!!ő már nem szeret,ha ilyeneket ír..(utána meg majd fog pitizni neked ..)
2011. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem hagynám, hogy a hátam mögött ezt csinálja, úgy kiraknám mint macskát szarni.
2011. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!