Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok arra ha...

Mit reagálnátok arra ha megtudnátok, hogy a férjetek minden éjjelt végig msnezik egy lánnyal?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt munka miatt külön élünk. Véletlen megtudtam, hogy a férjem hetek óta napokat/ éjszakákat beszélget egy lánnyal. Bele olvastam a beszélgetésbe a lány visszafogott nem úgy tűnik, hogy ő lenne a kezdeményező elég baráti hangvételüek de a férjem néha flörtölgetne amit a lány visszautasitóan fogad. volt mikor azt irta, hogy ilyeneket a párodnak kellene irnod amire a párom úgy reagált, hogy az kapcsolat már semmit se ér.
2011. máj. 19. 21:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
95%
baz+ én megtudnám h ilyet mond a férjem a hátam mögött, nem tenné zsebre amit kap tőlem!!Pluszba azonnal otthagynám! Hiába gyerek meg miegymás. Hozzáérni nem tudnék többé.
2011. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

A gyerek és az anyagiak miatt nem szabad együtt maradni mert annál rosszabb,tudod a nőnek mindig mindig egy lépéssel előbbre kell járnia a pasinál,vagyis,mindig legyen egy B terved szakítás idejére,legyen egy kis pénzed félretéve,hasonlók.De én egy ilyen pasit nem viselnék el,a páromnal elvileg a jobbik esetben csakis csupa jókat kellene mondania rólam nem?!MEG HA NEM IS SZERET NEM VAGY NEKI MÁR ELÉG JÓ AKKOR AZT NEKED KELLENE MONDANIA NEM ANNAK AKIT ESETLEG LEAKARNA FEKTETNI!TUDOD ŐSZINTESÉG,TISZTELET,BIZALOM A KAPCSOLAT ALAPJA!

21/N

2011. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
vállni
2011. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Kivulallokent azt mondanam, hogy vagnam ki, mint a macskat ...ni. De megis a ferjed, osszekot a mult, a gyerek.

Vard meg mig hazaer, beszeljetek meg higgadtan. Most meg friss benned az elmeny, csillapodj egy kicsit.Szerintem a ket legfontosabb kerdes, hogy:

Anyagilag el tudnad latni magatokat, ha valasra kerul a sor? Meg tudnad neki bocsatani ezt a viselkedest, ha egyutt maradtok?

2011. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
25%

"" A kérdező kommentje:

Van pár dolog amin veszekszünk pl utálja ha eljárok bulizni vagy hasonlók... ""


Basszus!

Te meg eljársz pasizni, miközben a férjed eltart a gyerekkel??

Milyen nő vagy te?

2011. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
82%
ma 15:54 nem értem miért vagy iylen ellenséges. Miért ne mehetne el bulizni? Anyukám is elszokott menni, és addig én vigyázok a hugomra. Ő is ember, ha megtudja oldani akkor miért ne?
2011. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Tudjátok most itt leszóljátok ezt a férfit, de a kérdező meg sem próbálta tagadni az őt érő sérelmeket. Tehát tényleg az anyagiakról szól minden és rendszeresen partizik.

Tisztességtelen,hogy nem a feleséggel beszélte ezt meg a férj, de ha mindez igaz, akkor én már rég leléptem volna a férj helyében..

2011. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, hogy vannak hibáim és lehet pár dolgot én rontottam el. De sose gondoltam volna, hogy egyszer megún a férjem mégis csak tiz éve vagyunk együtt. S valami csak van köztünk ha már nem is lángoló szerelem. Most nem hiszem, hogy ez a lány összejönne vele plusz azt sem, hogy vele jobb lenne. Veszekedni nem akarok de ez igy sem jó.
2011. máj. 22. 17:37
 39/41 anonim ***** válasza:
Dobd ki!!!
2011. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok,de olyan palival nem msneznék,akitől nem akarok semmit.Pláne ha a csaj tudja,hogy akar a férjed tőle valamit,erre még húzza is!
2011. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!