Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok arra ha...

Mit reagálnátok arra ha megtudnátok, hogy a férjetek minden éjjelt végig msnezik egy lánnyal?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt munka miatt külön élünk. Véletlen megtudtam, hogy a férjem hetek óta napokat/ éjszakákat beszélget egy lánnyal. Bele olvastam a beszélgetésbe a lány visszafogott nem úgy tűnik, hogy ő lenne a kezdeményező elég baráti hangvételüek de a férjem néha flörtölgetne amit a lány visszautasitóan fogad. volt mikor azt irta, hogy ilyeneket a párodnak kellene irnod amire a párom úgy reagált, hogy az kapcsolat már semmit se ér.
2011. máj. 19. 21:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Olyan messze van, hogy személyesen nem is találkoztok?
2011. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
98%

"hogy ilyeneket a párodnak kellene irnod amire a párom úgy reagált, hogy az kapcsolat már semmit se ér"


Hát ez azt jelenti, hogy megdöglött a házasságotok, és okosabban teszed ha szépen elintézed a férjed jogilag, mielőtt áldozattá válsz!!

A válás elkerülhetetlen, csak még azért nem került felszinre mert még nem biztos a csajjal a dolog.


Ültesd két szék közé a kis aljas férjedet, mert megérdemli egy ilyen árulás után!

2011. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
A párom 29 a lány 22. Nem tudom miért beszélnek ennyit de minden beszélgetést a párom kezdeményezett a lány sose irt rá. sokszor irta a lány hogy ép tanul vagy olvas és csak közbe irogatott vissza. A párom hétvégén volt itthon amikor is itthon felejtette az egyik gépét és abban találtam meg a beszélgetéseket. Most csak kb egy hónap múlva jön. csak az a furcsa, hogy a lánytól még messzebb lakik de neki irta, hogy szivesen meglátogatná.
2011. máj. 19. 21:29
 14/41 anonim ***** válasza:
73%
Meg sem beszélte vele. Mondja a szemébe a kérdezőnek, beszéljék meg, és ha végléges, utána cselekedjen.
2011. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
73%
Szereted? Őszintén.
2011. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy szerelmes vagyok de valamilyen szinten még szeretem. Illetve van egy közös lányunk és anyagilag is függünk tőle. Nem szeretném ha vége lenne a kapcsolatunknak.
2011. máj. 19. 21:33
 17/41 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a palit dobd ki. Ha ilyeneket írt rólad másnak ("a kapcsolat már semmit se ér" meg "nem ilyen nőre vágyik"), az nagyon megalázó. Én így nem folytatnám.
2011. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
Olyan szörnyü ez,amikor a férj igy viselkedik a feleség hàta mögött.Valamikor éreztette veled, hogy nem vagytok rendben?
2011. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi dolog más. Ne azért maradj valakivel. Szeretni jó, és kell az ember életében, és nem a megszokás. A testvérem 2 gyerekkel maradt egyedül, és most van egy aranyos férfi az életében és jól érzi magát. Ha már nem vonzódsz hozzá, szerintem nem biztos, hogy erőltetni kellene, de mindenképpen meg kellene beszélnetek nyugodtan, mit gondoltok.
2011. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Van pár dolog amin veszekszünk pl utálja ha eljárok bulizni vagy hasonlók de ezt én nem gondoltam volna, hogy már neki semmit nem érek.
2011. máj. 19. 21:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!