Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok anyósotok és...

Mit csinálnátok anyósotok és a magánélet férj között?

Figyelt kérdés

Anyósomék az elmúlt 1 hónapban kb 2 hetet itt voltak nálunk.Elözször egy hetet mert otthon gondjaik voltak....

Aztán múlt vasárnap jöttek mert a fiamnak hétfön volt a 2.szülinapja.Akkor kedden reggel mentek el.Szombaton már itt aludtak.Ma is itt vannak.Ma robbant a bomba....Mondtam a férjemnek ez nekem mennyire nem tetszik.Nem laknak annyira messze 65 kmre.

Jó 1 óra autó út.Miért nem jó ha eljönnek itt vannak pár órát és haza mennek.Ezt a férjem nem érti .....

Engem nem zavarnak ha itt vannak csak ez az itt alvászat.

Àllítólag ma a fe´rjem szólt az anyjának,hogy többet ne jöjjenek ide,mert nem akar több veszekedést hallgatni velem miatta.Majd találkozunk néha valahol megiszunk egy kávét...Közben én ilyesmit nem is mondtam!!!!

Most nincsenek itt elvannak a férjemmel.Nem tudom mi lesz ha vissza jönnek....

Ti mit tennétek??

A gyerekeknek szükségük van a nagymamára.Engem sem zavarnak.Ki sem ejtettem,hogy ne jöjjenek ide!!!!

Tudom ez most kicsit zavaros...Méh nekem is.


2012. márc. 25. 16:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
A férjed egy idióta, a kijelentésével egy az egyben rád hárított minden negatívumot, gratulálok az ilyen férfinek!
2012. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
8%
Én 25 km-re lakom a fiaméktól, és mégis szoktam bent aludni náluk, több napot is. Olyankor unokázom. Még azt kéne, hogy a menyem ezt megjegyezze!!! A fiam ki is tekerné a nyakát.
2012. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Itt a legnagyobb gond a férjed, annyi ilyen történet van, ami nem alakult volna ki ha úgy házasodnak az emberek hogy tisztázzák a dolgokat nem csak hopp szeretlek legyünk házasok, ez nem erről szól. A férjed egy vad.barom hogy így kiforgatta a szavaidat,tulajdonképpen ha rosszban lesztek anyóssal az az ő hibája lesz,mégis neki lesz a legnagyobb szája mikor balhék lesznek. ha ennyire ragaszkodik anyucihoz minek házasodott meg, miért nem éli le az életét az anyjáékkal? le kéne róla válni. Ha minden héten itt aludnának anyósomék 3-4 napokat meghülyülnék és a párom is, ezt ő is tudja épp ezért letisztázta már ezeket a dolgokat. Az első család már a saját családja utána van minden más. Amíg ezt nem érti meg addig te meg élheted a folyamatos konfliktusokkal telt életedet.
2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Kedves utolsó, örülök, hogy nem ilyen anyósom van.
2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Elnézést, utolsó előtti.
2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok a második kommentelőnek, az ilyenek miatt alakultak ki az anyós koröli mende-mondák, meg a fiadnak is ha ilyen primitív. Igenis a gyerek és a feleség az elsők nem a nagymama aki amit akar azt megkapja akkor amikor akarja.
2012. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Tuti válás lesz a vége, és akkor max 2 hetente láthatod majd az unokádat a fiaddal együtt, akkor majd sokra mész a lakásoddal, szánalmas, megkeseredett, rosszindulatú öregasszony vagy...
2012. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Èn ismét mondom...Nem azt mondom,hogy ne jöjjenek ide....

De egy héten minek itt aludni 4x is????

Ha az én szüleim lennének én nyíltan megmondám nekik.Nálunk mindég is egymás szemébe mondtunk mindent.Söt ma anyuékkel beszéltem is.Sajnos mink 1000kmre vagyunk egymástól.Most húsvétra jöttek volna ki,lehet ebböl így már nem is lesz semmi.De annyi biztos akkor én megyek a szüleimhez.....

2012. márc. 25. 17:02
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
A lakás az a fiadé lesz,ha már te nem leszel,és ha tetszik ha nem abban fog lakni a fiad felesége is...ha már te nem leszel...tehát hiába rosszindulatuskodsz-közöd nem lesz hozzá... :D
2012. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
11%
Ti csak hiszitek, hogy egy megkeseredett rosszindulatú öregasszony vagyok. Én nagyon jóban vagyok a menyemmel, nem szólok bele semmibe, se a gyerek nevelésébe, se abba, hogy hogyan főz, se abba, hogy hogyan takarít. Amiben tudom segítem őket, nem megyek soha üres kézzel hozzájuk. Az unokáimnak is, és nekik is mindig viszek valamit, aminek örülnek.
2012. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!