Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok anyósotok és...

Mit csinálnátok anyósotok és a magánélet férj között?

Figyelt kérdés

Anyósomék az elmúlt 1 hónapban kb 2 hetet itt voltak nálunk.Elözször egy hetet mert otthon gondjaik voltak....

Aztán múlt vasárnap jöttek mert a fiamnak hétfön volt a 2.szülinapja.Akkor kedden reggel mentek el.Szombaton már itt aludtak.Ma is itt vannak.Ma robbant a bomba....Mondtam a férjemnek ez nekem mennyire nem tetszik.Nem laknak annyira messze 65 kmre.

Jó 1 óra autó út.Miért nem jó ha eljönnek itt vannak pár órát és haza mennek.Ezt a férjem nem érti .....

Engem nem zavarnak ha itt vannak csak ez az itt alvászat.

Àllítólag ma a fe´rjem szólt az anyjának,hogy többet ne jöjjenek ide,mert nem akar több veszekedést hallgatni velem miatta.Majd találkozunk néha valahol megiszunk egy kávét...Közben én ilyesmit nem is mondtam!!!!

Most nincsenek itt elvannak a férjemmel.Nem tudom mi lesz ha vissza jönnek....

Ti mit tennétek??

A gyerekeknek szükségük van a nagymamára.Engem sem zavarnak.Ki sem ejtettem,hogy ne jöjjenek ide!!!!

Tudom ez most kicsit zavaros...Méh nekem is.


2012. márc. 25. 16:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ez az...Ha havonta 1x itt alszanak az még ok.....De tény 65 km nem akkora nagy távolság.Persze nincs közel de.....
2012. márc. 25. 17:28
 22/29 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 250 km-re lakik anyukám, mégsem aludt itt csak a szülés után talán 4-5 éjszakát.


Amit tehetsz: leülsz anyósoddal, elmondod neki a problémát és bocsánatot kérsz a félreértés miatt. Úgy adod el, mintha elbeszéltetek volna egymás mellett a férjeddel.

2012. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
Fejlemény?
2012. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ne tudjátok meg......

Èn tükön ültem 3 órát,szét aggódtam a fejem,erre...Hazajöttek,semmi!!!!Tiszta nyugi leülnek enni,beszélgetés,semmi.Persze én a férjemhez hozzá sem szóltam.Semmit nem mondott az anyjának!!!!!!

Még most is itt vannak!!!!!!

Nem is tudom.Tegnap a férjem megkérdezte végre,hogy "meddíg maradtok nálunk"Erre anyósom azt mondja ma megyünk.Hát még fennt alszanak az emeleten.......

Erre mit lépjek???

Hogy lehet finoman megmondani,hogy ne legyen sértödés,de menjenek már haza!!!!

Hogy nem tudja egy ember észre venni,hogy "felesleges"????

Most nem szólhatok semmit mert a szüleim Magyarországról 4.én indulnak és itt lesznek 10 napot.De ök 1000kmre laknak!!!Nem mindegy....

2012. márc. 27. 07:52
 25/29 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem szólhatsz semmit? nem mind1 hogy valakinek a szülei hetente ott alszanak 4-szer vagy fél évente 1-szer több napra, ezt a férjed csak felfogja.... pontosítani kellett volna azt hogy ma mennek, mert 1 nap 24 óra és messze még az este....gondolom a férjed azért nem mondta nekik amit ő kigondolt a fejében a szavaidból mert rájött hogy ő gondolkodik hülyén. Ha elment végre az anyós akkor beszéljétek meg hogy ez így nem mehet tovább, mert ennyi erővel a te szüleid is jöhetnének 2 hetente 5 napra és amúgy sem egészséges hogy 1 hétből 3-at vagytok egyedül. Lassan olyan ez mint az együttlakás a szülőkkel..
2012. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Tegnap este kedden,elmentek......
2012. márc. 28. 12:58
 27/29 anonim ***** válasza:

ismerősőm (nyugdíjas) minden nap eljár (olcsón) a termálfürdőbe, és otthon télen alig fűt,nem kell mosdani sem, direkt spórol a rezsin.


bocs- ez jutott eszembe. Kényelmes, ha más fizeti a rezsit, meg takarít.

2012. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az szép hogy mégse hétfőn mentek, beszéltetek már a pároddal? Ideje lenne tisztázni. Én biztos nem élnék így tovább.
2012. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A férjem úgy van vele,hogy hogy mondja meg az anyjának,hogy ne aludjon itt???

Hát én a sajátomnak megmondanám.....

Nehéz mindenképen.Ha segítség kelene csak rájuk számíthatunk.Amennyire....

Majd meglátom hogy alakul a többi.Bízom benne egy darabig nem állítanak úgy be,hogy itt alszanak.Jöjjenek látogatóba,legyenek itt egésznap aztán menjenek a saját lakásukba......

2012. márc. 30. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!