Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok anyósotok és...

Mit csinálnátok anyósotok és a magánélet férj között?

Figyelt kérdés

Anyósomék az elmúlt 1 hónapban kb 2 hetet itt voltak nálunk.Elözször egy hetet mert otthon gondjaik voltak....

Aztán múlt vasárnap jöttek mert a fiamnak hétfön volt a 2.szülinapja.Akkor kedden reggel mentek el.Szombaton már itt aludtak.Ma is itt vannak.Ma robbant a bomba....Mondtam a férjemnek ez nekem mennyire nem tetszik.Nem laknak annyira messze 65 kmre.

Jó 1 óra autó út.Miért nem jó ha eljönnek itt vannak pár órát és haza mennek.Ezt a férjem nem érti .....

Engem nem zavarnak ha itt vannak csak ez az itt alvászat.

Àllítólag ma a fe´rjem szólt az anyjának,hogy többet ne jöjjenek ide,mert nem akar több veszekedést hallgatni velem miatta.Majd találkozunk néha valahol megiszunk egy kávét...Közben én ilyesmit nem is mondtam!!!!

Most nincsenek itt elvannak a férjemmel.Nem tudom mi lesz ha vissza jönnek....

Ti mit tennétek??

A gyerekeknek szükségük van a nagymamára.Engem sem zavarnak.Ki sem ejtettem,hogy ne jöjjenek ide!!!!

Tudom ez most kicsit zavaros...Méh nekem is.


2012. márc. 25. 16:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Kedves 16.46.

Mi az,hogy a menyed nem neheztelhetne a saját házukban,hogy "zavarsz"???

Na még az lenne a szép....

Amúgy anyósommal nem vagyunk rosszban.Voltak évekkel elöbb gondok,de elmúltak......

2012. márc. 25. 17:04
 12/29 A kérdező kommentje:

Anyósom sem jön üres kézzel.A gyerekek is szeretik.Nekem sincsen semmi bajom anyósommal.

De mire való ez az itt alvás???Mindenkinek meg van a saját élete.......

2012. márc. 25. 17:06
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te mit gondolsz magadról,az csak egy dolog...-itt az a lényeg, hogy ők hogyan vélekednek rólad?-s ez a megnyilvánulásod nem volt itt szimpatikus dolog senki előtt-szóval száljj magadba,és ne legyél ilyen nagyképű,beképzelt...kit érdekel a vagyonod,meg hogy miért güriztél???ha nem szívből adod,olyan,mintha nem is lenne...
2012. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Missi_Key ***** válasza:
100%
na ezért nem fogadnák én el lakást anyóspajtástól soha...még ha ingyen utánam dobná akkor sem. szánalmas vagy hogy ezzel zsarolod ki az unokáid szeretetét.
2012. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
Látod ez a vége,ha valakinem beszél, hanem a férjjelüzenget.Mondd meg szépen az anyósodnak, hogy asaját életeteket szeretnétek élni és ne aludjanak ott többet. 65 km nem gond, simán hazamehetnek.
2012. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Jó,most ne térjünk el az alap gondtól....

Még mindég szétver az ideg,mi lesz ha megérkeznek!!!

Az biztos,hogy beszélnem kell vele nyugodtan arról mit is gondolok én,és mit mondtam!!!!!

2012. márc. 25. 17:12
 17/29 anonim ***** válasza:
Így igaz, beszélsz vele szépen nyugodtan.
2012. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Missi_Key ***** válasza:
mond el neki így ahogy nekünk. az a legtisztább. a férjedet meg addig zavard le a boltba.
2012. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Attól tartok,hogy nagy veszekedés lesz ami már régen nem volt!

Nem szeretném ha megharagudna ,sértödne......

Èn itt senkire sem számíthatok külföldön.Sajátmagunkra,meg anyósékra amíg itt vannak.Az sem sokáig lesz,mert ha kijön a jóidö ök mennek a tengerhez.El lesznek 2 hónapot biztosan.

2012. márc. 25. 17:14
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

Az én anyósom kb.10percre lakik tőlünk(GYALOG!!!) mégis előfordul hetente-kéthetente, hogy itt alszik, pedig unoka sincs, csak úgy jön lazulni, meg elsírni a bánatát nekem, nem a fiának, én meg hallgassam, mintha szabadidőmben pont erre vágynék! Én sem értem mi a sz@rnak nem lehet hazamenni aludni. Bármikor szívesen látom, de az ottalvós részt nem tudom felfogni. Mi értelme!

Én a helyedben már megőszültem volna!:(

2012. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!