Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? (családi vita)

Mit csinálnátok? (családi vita)

Figyelt kérdés

Feleségem családjával csúnyán összevesztünk 2 éve.

Közvetve miattam történt, de bizonyos okok (nyomós okok) miatt nem lehet bevallanom :( Így senki nem tudja biztosra, hogy ami történt az miattam volt... bebizonyítani nem lehet, én meg nem mondhatom el.


Kb. 3 hónapig volt borzasztó a hangulat, azóta senki nem beszél róla, annyit találkozunk mint előtte.


A vita előtt sem volt szoros a kapcsolat, még a feleségem és a szülei között sem. Unokákat max. 2x látták egy évben...

:(


Szóval olyan sok minden nem változott, mondjuk úgy, hogy már olyan mint volt, de a lelkiismeret azóta is mardos.

Senkinek nem lehet elmondanom, de magamban azóta sem tudom lerendezni...


2012. márc. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt ne feszegesd.Nem látogatják az unokákat...hát vidd el hozzájuk őket!!Ha rendszeresen elviszed hozzájuk feléd is megenyhülnek.
2012. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2012. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit csinálnék, hiszen meglehetősen kevés információt adtál a szituról. A feleségemmel megbeszélném a dolgot, és ha közösen azt a döntést hoznánk, hogy helyre akarjuk hozni a kapcsolatot, akkor tennék lépéseket ennek érdekében. Ha úgy találjuk, hogy nem akarjuk helyrehozni, akkor megpróbálnék túllépni az ügyön, és végleg lezárni a kérdést.
2012. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire bánt, első lépésként talán az kicsit enyhíti, ha idegeneknek elmondod itt, mármint nekünk, név nélkül. az ilyeneket ki kell beszélni, mert mardossa az embert. Aztán segíthetünk, ha el akarod mondani másnak is.
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!