Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő itt, akinek...

Van olyan nő itt, akinek családja van (férj, gyerek) és a férje néha nem szól napokig?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeljem a tőlem 10 évvel idősebb férjemnél ezt?ha kérdezem,semmi baja...van egy kor a férfiaknál ami ezt váltja ki? 20 év házasság és 3 gyerek.
2012. márc. 25. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát olyat hallottam már, és anyu tapasztalta is apámnál, hogy ahogy idősebb korba lép a férfi, vannak ilyen időszakai, hogy furcsán viselkedik, idegesebb. Ahogy anyám fogalmazott: "Minél öregebb lesz apád, annál kibírhatatlanabb" De többen is meséltek hasonlót a párjukról/apjukról.
2012. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én apám egyszer másfél évig, utána pedig egy évig nem beszélt velem, minden különösebb indok nélkül. Sosem fogom neki elfelejteni, hiába játssza most már a jó apát. Úgy képzeld el, hogy ezek alatt az időszakok alatt egyetlen szót sem váltottunk, még annyit sem, hogy 'menj odébb'. Pedig nem voltam rossz gyerek, kitűnő érettségim lett, egyetemre járok, nem drogozom stb.
2012. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a férfi klimax. Olvass utána a neten.
2012. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napokig mondjuk nem, max 1napig. Én betudom annak, hogy fáradt és ilyenkor nincs kedve beszélgetni. Ilyenkor általában el is megy vidékre anyukájáékhoz pihenni 7végére. Szerintem nincs ebben semmi, a férfiaknak is kell a pihenés.
2012. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
apámmal mi néha tényleg csak két sziát váltottunk, míg otthon laktam. Egyet ébredéskor, egyet meg lefekvéskor. Nem volt semmi harag, ő nem egy szószátyár alak. A legtöbb pasi keveset beszél. Ha nincs baja, akkor ne agyalj, biztos nincs mondanivalója.
2012. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene olyan ürsagyú, akinek egész nap nincs mondanivalója. De inkább arra tippelek,hogy csak neki nincs mondanivalója, unja, idegesíti a felesége, de már új életet ennyi idősen nem tud kezdeni. Ha nincs kedvem valakinek elmesélni,mi történt aznap velem, mit láttam, kivel beszéltem, azon nincs mit szépíteni.
2012. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok segítő választ....

úgy van,hogy amúgy minden ok!!!de rátőr valami ami miatt ilyen lesz...most a lányunk lett 18 éves...nem szólt hozzá napokig...erre tippeltünk,hogy ezért,amúgy nem tett semmi rosszat...így járt a fiam is...2 éve..

pl: ma egész nap rossz hangulat,majd hirtelen,hozok egy kávét,akkor már tudtam,hogy beszélni akar....és így is volt....de ez mostanában van...eddig nem volt ilyen...47 éves

2012. márc. 25. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!