Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a sógornőtök...

Mit szólnátok ha a sógornőtök inkabb egy idegennek adná ki a lakását mondvan gyerekesnek nem adja ki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 22:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Tehát neked nem adta ki a lakását a sógornőd? Biztos rosszul esne.

Viszont a sógornő fejével gondolkozva...én abban az esetben csinálnék ilyet, ha tudnám, hogy az illető, hiába rokon, nem tudna, vagy esetleg nem akarna, mert nem megbízható, fizetni még rezsit sem. Bár akkor sem a gyerekekre hivatkoznék...

2014. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Ha választani kellene, lehet, hogy én is inkább másnak adnám ki, mint rokonnak. Én speciel nem a gyerek miatt, hanem az esetleges konfliktusok elkerülése érdekében. Ez lehet nemfizetés, tönkremegy valami, felújítás, akármi más.
2014. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Megérteném. Ráfaragtam már, amikor kevertem az üzletet a családdal, buktam egy hatalmas összeget, de tanulópénznek jó volt: én sem adnám ki rokonnak a lakásomat, ha rendesen fizetnél, akkor simán kibérelheted bárkiét, nem kell a családtagéhoz ragaszkodni.
2014. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a szomszédban konkrétan lekakálta a gyerek (kicsi, nem szándékosan, pelenkacsere közben) a falat. Őszintén mondom, meg tudom érteni a sógornődet.
2014. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De egyaltalan milyen megklönböztetes az hogy gyerekesnk nem adja ki?? Hirdetésbe is beleírta hogy gyerekesek kíméljenek. De azért a keresztlánya az más kellene legyen nem?
2014. aug. 14. 22:29
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Igaza van. Nem csak a gyerek miatt, de a rokonság miatt is.

Sok konfliktust el kerülhet így.

2014. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Kevesen adnak ki lakást gyerekesnek. A gyerekek jobban tönkre teszik a lakást, a bútorokat, és nehezebb kitenni is őket.
2014. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg a testvéremben csalódnék egy nagyot, hogy ilyen nőt vett feleségül.
2014. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Milyen megkülönböztetés lenne? Semmilyen. Egy tulajdonos olyan feltételeket szabhat amilyeneket csak akar. Az ő tulajdona, azt csinál vele amit akar. Itt te vagy eltévedve, mert úgy viselkeszd mintha olyan hatalmas jogaid lennének.
2014. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%
Igen, a testvéred mit szól ehez?
2014. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!