Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a páromnak, hogy...

Mit mondjak a páromnak, hogy ne adja el a kocsit?

Figyelt kérdés

Sajnos anyám meghalt, nincs pénünk a temetésre.

Párom kitalálta, hogy eladja a kocsiját. Hiába mondom neki, hogy ne adja el majd megoldjuk valahogy, nem hallgat rám.

Mit tegyek?


2014. aug. 13. 21:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
84%

Kérj köztemetést az önkormányzattól 120000ft*ból elég szép temetést kitudtok hozni …

Ne verjétek szerintem magatokat kiadásokba .. 260000 ft egy temetésre elégsok...

Részvétem ..

2014. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb hülyeség. Szerinted anyád örülne, hogy adósságba veritek magatokat emiatt???
2014. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is egy nullával kevesebb akart lenni....ugye?

Ez rengeteg pénz egy temetésre. Sok mindenen lehet spórolni. A sírkő, koporsó mondjuk elég drága, de biztosan van olcsóbb, nézzetek körül több helyen is. Nálunk volt, ahol a gyászoló család nem állt túl jól anyagilag, ezért szólt a meghívottaknak, hogy ne hozzanak virágot, koszorút, hanem azt az összeget, amit a virágra szántak inkább adják oda nekik. Nektek sem kell 20 koszorút csináltatni, elég egy vagy kettő. Nem is kell utána vendégül látni mindenkit, mondjuk én ezt sosem értettem, ez egy temetés nem egy ünnepség. Szerintem elég, ha csak a család és a közeli barátok beülnek hozzázok egy kávéra és valami apróságra, pogácsára vagy nem tudom.

2014. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz, akkor nem kell rongyrázás. A volt apósom halálakor a hamvakat hazavitték.
2014. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!