Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen nyugtató...

Szerintetek milyen nyugtató szavakat mondjak a páromnak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A páromnak az egyik közeli hozzátartozója elhunyt. Sajnos én nem tudok részt venni a temetésen. Miket kellene mondanom neki, hogy megnyugodjon vagy hogy erőt adjak neki? az őszinte részvétemen kívül. remélem értitek :)
2011. aug. 14. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek szavak!

Legyél vele és fogd a kezét, vagy öleld át ha arra van szüksége

2011. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenben számíthat rád, és ha egyedül akar maradni egy kicsit, azt is megérted.
2011. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elmenni a temetésre?Amúgy ez nem akkora gond,mert amugyis szomorú meg szívszorító érzés egy temetés.De igaza van az egyik válaszolónak,tényleg a szavak nem számítanak,legfeljebb hívd fel,menj oda hozzájuk,vagy hozzá és öleld meg,szeretgesd,vigyél neki valami sütit,vagy kedveset,ha vele vagy nagyon sokat eltereled a figyelmét,és könyebb is feldolgozni!
2011. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Élőben sem tudunk találkozni, mert én külföldön vagyok.

Telefonon tartjuk a kapcsolatot pár hétig, és ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy mégis mit mondhatnék neki a temetés előtt.

2011. aug. 14. 18:49
 5/12 Darcy01 ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy lélekben mindig vele vagy, és hogy bármikor akár az éjszaka közepén is felhívhat, ha beszélni szeretne róla, de azt is megérted, ha napokig nem akar beszélgetni.
2011. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami nekem segített volna: ha mellettem van, megfogja a kezem, akkor is, ha csak csendben ülünk.
2011. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
"nyugi, mindenkivel megesik"
2011. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Darcy01 válasza:" - sztem ez a helyes, ennel tobbet ilyen tavolrol nem tudnal tenni.
2011. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fontos lett volna a "párod" neme, mert ha pl. ő a férfi, akkor hagyd békén, ne zaklasd pár napig!
2011. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2011. aug. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!