Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal szakításig jutottunk...

Párommal szakításig jutottunk amiatt, mert egy éve nincs szex. Semmi?

Figyelt kérdés
Szerinte ez az én hibám mert ő párszor már probálkozott, de én visszautasítottam, ezért ő már nem probálkozik többet. Igaz, hogy miután jo néhány ronda megjegyzést tett a testalkatomra, így az összes önbizalmam elszállt, és hiába szeretem, nem tudtam vele szexelni, a gátlás miatt. Miután ma már a szakítás is felmerült, mondván, hogy egy éve nem szexeltünk, rávettem magam, nem kevés munkával, hogy kezdeményezzek. Igaz, ő addig bealudt, és mire kijöttem a fördőből, pont akkor ment át a nappalibol a háloba, hogy folytassa az alvást. Még nem aludt, amikor hozzá bújtam, és elkeztem problákozni. Kb. fél perc múlva lefogta a kezem, és közölte, hogy á á, nem akarja. Mikor megkérdeztem, hogy miért, azt mondta, hogy "ez nem jön parancsszora, te is tudod...". Totál megsemmisültem, de minden vagy semmi alapon, tovább probálkoztam, még egyértelműbb jelekkel. A kezét "oda" húztam pl. Erre különválasztotta a két takaronkat, lefogta a kezem, és kisvártatva elaludt. Ti mit éreznétek? Lehet itt még tenni valamit? Ez életem első visszautasítása. Főleg, hogy előtte ő olvasta a fejemre, hogy nem bírja már tovább, hogy nincs köztünk semmi. Nagyon, de nagyon rosszul érzem magam most. Volt már valaki hasonlo helyzetben? 6 éve együtt, 1 gyerek.
2014. aug. 10. 23:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

A noverem a terhessege alatt hizott sokat es kesobb sem adta le a kilokat.

Nem igazan foglalkozott magaval es emiatt voltak vitai a ferjevel es kesobb szet is mentek.

Fura hogy a valasba belefogyott, csinos lett (addig azt mondogatta nem tud lefogyni hiaba minden )

Bolcsibe kellett adni a picit es vissza ment dolgozni es vissza terta regi onbizalmas es szepsege es van uj pasija.

Egy idobe haragudott ram mert en ot IS hiaztattam de mara belatta hogy csak jot akartam es igazam volt.

2014. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Szerintem a párod már nem akar tőled semmit. Oké, hogy nem parancsszóra megy, de ha szeretek valakit, aki szexuálisan közeledik hozzám, akkor nem utasítom el. Nyilván lehet valaki fáradt, de akkor sem így utasít el. Pár napja voltunk együtt a férjemmel. Láttam rajta, hogy fáradt, mondtam neki, hogy pihenj csak, majd holnap. Erre azt a választ kaptam, hogy holnap is, meg azután is fáradt lesz, erre fogva nem hagyja a dolgot annyiban. Nektek már réges-régen át kellett volna beszélnetek ezt. A férjednek tapintatosnak kellett volna lennie a súlyodat illetően, de neked is el kellett volna mondanod, hogy rosszul esik, ahogy beszél rólad. Valamint tenned is kellett volna a túlsúly ellen. Kicsit olyan érzésem van, hogy a férjed tapló módon elmondta a véleményét, te összezuhantál és így vagytok egy éve. Én a volt férjemmel voltam így, hogy évekig csak lakótársként éltünk egymás mellett. De nyilvánvaló volt, hogy ő már így is tekint rám. Amíg ez nem volt nyilvánvaló, addig én nagyon szarul éreztem magam. Tehát ha valaki nem közeledik már a társához, ott már nincsenek érzelmek, mert azt nem hinném, hogy direkt visszafogja magát.
2014. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek az esetek, ahol elhízik valaki, nem voltak szerelmek, csak vágyon alapuló kapcsolatok, amik bizony elmúlnak, akár hízástól, akár mástól.


Mert ha szeretek valakit, akkor szeretem 50 kg-san és 80 kg-san is. És mi van, ha kap egy pajzsmirigybetegséget a feleségem? Elhagyom, mert meghízott? Ha rákos és lefogy 35 kgra, akkor elhagyom, mert rákos és lefogyott és beteg?


Szerintem mielőtt házasodik valaki, fel kéne tennie azt a kérdést, hogy ha a társa lebénulna, igazán nagy beteg lenne, változna valami miatt a teste, akkor is vele lenne-e? Ha a válasz nem, akkor nem szabad házasodni, mert ez nem szerelem, csak vágy, meg illúzió.

2014. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem (ne haragudj meg érte), de nem szeret, és nem is szeretett...mert bármennyit is hizhat az ember a párja nem kezdi el sértegetni, hanem támogatja..biztatja..nem pedig semmibe veszi. szerintem felesleges már probálkozni ezzel a kapcsolattal.
2014. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsònak igaza van. Nekem hormonàlis betegségbõl mindig ingadozik a súlyom , van amikor nagyon sok, de van amikor pont jò , a férjem ugyanúg kìvàn mindkét esetben. Még amikor én húzòdok vissza, mert tudom, hogy pont nem jò formàban vagyok akkor is mondja, hogy kit érdekel én én vagyok.

És 7 év utàn is.

Szòval ezek a kapcsolatok mind csak a testiségrõl és a " jòbanròl" szòlnak, nem az érzelmekrõl.

2014. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is meghíztam sajnos, és nem is vagyok rá büszke, de a férjem soha, SOHA nem bántott meg vele, most mondta a hétvégén, hogy elmehetnénk EGYÜTT kondizni. Vettem a lapot, megyünk. Hogy pontosan betegség vagy lustaság, nem tudom, de a tényeken nem változtat, de tenni kell ellene. Viszont ugyanúgy kíván, akar velem szexelni. Nekem sincs önbizalmam, utálom magam, én simán elvagyok hetekig szex nélkül, de amint van rá lehetőségem (betegség miatt van, hogy sokáig nem lehet), azonnal kezdeményezek, mert én hiába nem szeretem magam, a férjem szeret, és nem vagyok önző, ráadásul evés közben jön meg az étvágy :P :D
2014. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Írod,hogy szex nincs,és más?más van?Amúgy beszélgettek egymással?Milyen ronda megjegyzést tett rád?

Szerintem nem azzal kellene kezdenetek,hogy egymásra másztok,mert már régen volt és muszáj..

Beszélni próbáltatok már?Higgadtan,hogy ki mit vár a kapcsolattól,helyre akarjátok-e hozni..

2014. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Tregereth válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy a bánatba nem került szóba köztetek ennyi idő alatt, hogy változtatni kellene...(?)
2014. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne haragudj, de persze, hogy nem megy neki, 1 éve folyamatosan elutasítod. Milyen érzés, ha nemet mond a párod? Na, ezt élte át ő is... Ami meg azért volt, mert megbántott, mert nem érezted magad nőnek mellette.


1 év alatt egyikőtöknek sem jutott eszébe, hogy leüljetek, és megbeszéljétek? Hogy esetleg ez így nem jó, ki min változtasson? Itt nem csak a szex, de a kommunikáció is nulla, minek vagytok együtt?

2014. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!