Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők általában milyen okból...

A nők általában milyen okból csalják a meg a férjüket/párjukat? Szex miatt? Pénz miatt? Vagy nincs meg a biztonság? Vagy csak a hecc kedvéért? Mi motíválja őket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanaz, ami a férfiakat. A gyávaság, a félelem, szembenézni azzal, hogy a kapcsolat, amiben élnek, már semmit nem ér. Hiánypótlás, valódi megoldás helyett.
2014. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanaz, mint a férfiakat és azokat, akik nem házasok.

Valamit nem kapnak meg otthon. Vagy a testi, vagy a lelki törődést. És akkor ebben minden benne van. Nem jó a szex, nincs elégszer szex, nincs meg a törődés, a tisztelet, nem érzi magát nőnek-férfinak magát a társa mellett az ember, ellaposodott a kapcsolat, nincs már olyan szenvedély, ami kellene, hogy legyen, stb.

2014. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Embere válogatja. Biztos van olyan aki a hecc kedvéért, mások csak kalandoznak vagy hiányzik otthon valami. Egy biztos. Aki képes megcsalni a párját, az már nem szereti.
2014. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

A másik iránt ős-tisztelet hiánya szerintem.


27N

2014. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
én csak úgy a hecc kedvéért szoktam megcsalni a férjem.
2014. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi számít megcsalásnak?
2014. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Kihűlő kapcsolat, szerelem egy másik fél iránt, vagy csak sima testi vágy.
2014. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Én egy gyerekkori szerelmemet kaptam meg mikor megcsaltam az exemet.Hosszú évekig csak ábrándoztam róla,és nem érdekelt a most már exem egyáltalán mit fog szólni ha kiderül.Hozzáteszem a pasi nős volt akkor már és ez sem érdekelt.8 évig tartott ez a kettős játszma de akkor sem azért lett vége a dolognak mert kiderült.Mindkettőt meguntam úgy ahogy van.Most már házas vagyok és egyszer sem csaltam meg a férjem.Lehet hatalmas lepontozásokat végezni nem érdekel,mint ahogy általában nem érdekel az emberek véleménye.
2014. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 13:31


Gratula....

2014. jún. 26. 13:33
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Talán az, hogy a személyiségüknek egy olyan részét élik meg a szerető mellett, amit a férjükmellett nem tudnak (a férjüktől teljesen ellentétes személyiségű partner kihozza belőlük egy másik oldalukat, pl. a férj nem beszélget velük eleget, csöndesebb, szigorúbb típus, a nő nem tud mellette felszabadulni, úgy érzi nem tudja önagát adni, a szeretőn keresztül pedig kapcsolatba kerül saját magának egy már rég elfeledett személyiségrészével). Ha fel tudná vállalni ezt a részét a férje előtt, akkor nem kellene másik ember, aki mellett ezt megélheti, és újra élettel telinek érezheti magát.


Aztán van, akivel nem törődnek, mert fontosabb a munka, vagy csak elmennek egymás mellett az évek során, nem töltenek együtt elég időt.


Vagy eleve rossz volt a választás, és mire ezt maguknak beismerik, már házasok.


Lehet egy csomó oka.

2014. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!