Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők általában milyen okból...

A nők általában milyen okból csalják a meg a férjüket/párjukat? Szex miatt? Pénz miatt? Vagy nincs meg a biztonság? Vagy csak a hecc kedvéért? Mi motíválja őket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki megcsalja a párját, mielőtt beszélt volna vele őszintén a dolgokról, az nem tartotta semmire. Milyen ember az ilyen? Szóba sem kellett volna vele állni.
2014. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Elsö elég jól leírja.


Èn megcsaltam a volt férjemet, és csak ezután tudtam töle elválni, Majd most már boldog házasságban élek és vannak gyerekeim.


5 évig éltem egy lapos kapcsolatban. Már a házasságkor is lapos volt, és már másról álmodtam, ha romantikus film jött, csak álmodoztam, hogy nekem is lesz ilyen az életben... De nem mertem kilépni a bizonytalanba, féltem az egyedül léttöl.

Aztán jött a nagy Ö és szinte ugrottam a karjaiba. Habár ezek után gyorsan befejeztem a házaságomat, de még is megcsalás volt. Nehéz idöszak volt.


Amit az elsö írt igaza van, már rég elöbb szembe kellett volna néznem, hogy nem megy az nekünk.

2014. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a két fő ok a szex és az, hogy a kapcsolatukban már nem érzik magukat nőknek, de gyávák elválni - mármint két alap nő-, vagy inkább embertípus miatt... az egyik a túlfűtött poligám típus, aki ki tudja, miért, monogám kapcsolatba lépett, de nem bírja, a másik meg akinek érzelmileg nem elég már a házassága. Esetleg kis esetben bosszú - ha már a férj megcsalta, neki is kijár. A pénz nem hiszem, hogy akkora szerepet játszana, mert aki olyan pénzéhes, az eleve gazdag palit keres magának, ha meg nem bírja már, akkor válik, és viszi a fele királyságot.
2014. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Egy nő sosem pusztán a szex miatt megy félre.

Egy nőnek elsősorban nem azért fontos a szex, mint a férfinak. Egy nőnek, az kell, hogy NŐ-nek érezhesse magát egy Férfi mellett. Testileg és lelkileg egyaránt. Ha ezt nem tudja megadni neki a párja...ha nem törődik vele, ha elhanyagolja, ha nem érezteti vele nap, mint nap, hogy mennyire csinos...vonzó...és fontos a férfi számára...akkor előbb utóbb beléphet a képbe egy 3. fél. A pénz, a hecc egyáltalán nem motiváló tényező. Persze biztos előfordul, akinél igen..de a nagytübbségnél biztosan nem.

Röviden: egy nő akkor lép félre, ha a párja le se tolja őt. Ha valami érzelmi dolgot nem kap meg... (itt a szex is benne van a dologban, hiszen ha nem kap elég szexet a nő..akkor úgy érzi, hogy már nem vonzó a párja számára..nem érzi magát Nő-nek..tehát elsősorban érzelmi, lelki szükséglet a dolog és nem testi!)

2014. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pl a ferfi nem teljesit de szereti a holgy es a testi vagyat akarha "csak" kielegiteni.
2016. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!