Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal szakításig jutottunk...

Párommal szakításig jutottunk amiatt, mert egy éve nincs szex. Semmi?

Figyelt kérdés
Szerinte ez az én hibám mert ő párszor már probálkozott, de én visszautasítottam, ezért ő már nem probálkozik többet. Igaz, hogy miután jo néhány ronda megjegyzést tett a testalkatomra, így az összes önbizalmam elszállt, és hiába szeretem, nem tudtam vele szexelni, a gátlás miatt. Miután ma már a szakítás is felmerült, mondván, hogy egy éve nem szexeltünk, rávettem magam, nem kevés munkával, hogy kezdeményezzek. Igaz, ő addig bealudt, és mire kijöttem a fördőből, pont akkor ment át a nappalibol a háloba, hogy folytassa az alvást. Még nem aludt, amikor hozzá bújtam, és elkeztem problákozni. Kb. fél perc múlva lefogta a kezem, és közölte, hogy á á, nem akarja. Mikor megkérdeztem, hogy miért, azt mondta, hogy "ez nem jön parancsszora, te is tudod...". Totál megsemmisültem, de minden vagy semmi alapon, tovább probálkoztam, még egyértelműbb jelekkel. A kezét "oda" húztam pl. Erre különválasztotta a két takaronkat, lefogta a kezem, és kisvártatva elaludt. Ti mit éreznétek? Lehet itt még tenni valamit? Ez életem első visszautasítása. Főleg, hogy előtte ő olvasta a fejemre, hogy nem bírja már tovább, hogy nincs köztünk semmi. Nagyon, de nagyon rosszul érzem magam most. Volt már valaki hasonlo helyzetben? 6 éve együtt, 1 gyerek.
2014. aug. 10. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

Persze, a csávókám leépíti a nő önbizalmát, és a nő a rossz, hogy nem szexelnek. Két ember kell a szexhez, nem egy.

Kérdező, szerintem a párod már egyáltalán nem akar veled lenni. Különben nem érezné parancsszónak hogy próbálkozol.

Elmondtad neki az egy év alatt, hogy miért nem akartál együtt lenni vele? Mert nekem úgy tűnik, hogy csak kiadta az utasítást, hogy te nem vagy tökéletes, csinálj magaddal valamit, de azért légy vele együtt, akármilyen megjegyzést tesz is, és örülj neki. Ez nem így működik normális ember között. Meg kellett volna beszélni ezt rég!

Szerintme is rendbe lehet hozni, a kérdés az, hogy akarjátok-e.

2014. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

1 éve nincs szex?

Ez nem akarom, nem akarom kérdése, meg sértődés, itt valami biokémiai probléma lehet már.

Ha leszoktatja magát az ember a szexről, elég rendesen impotenssé válhat, ezt meg helyrehozni.....?

Mozogni kell, meg sportolni, nem punnyadni, és akkor magától meg kell, hogy induljon a vágy.

2014. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó,te hülye vagy!
2014. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
14%

Nálatok valami nagyon nagy baj van.

Én a barátnőmnél, ahogyan néz már tudom, hogy azt várja, hogy kényeztessem. Megcsókolom a szexi száját, szétujjazom, és utána kielégítem.


Ha esetleg mást csinálok, és próbálom nem észrevenni a jeleket, akkor beveti a száját, kigombolja a nadrágom, és felszopja a farkam. Nem kell sok, hogy ne tudjak nem rá figyelni.


Eléri a céljait, mert vágya a testiség, ahogyan nekem is. Nem is tudom, hogy hogyan képzelhetnénk el az életünket úgy, hogy nem kívánjuk egymást.


Ti kb lakótársak vagytok egy közös gyerekkel.

2014. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... Nem is értem, hogy az elmúlt 12 hónapban hogy bírtad... Egyáltalán hogy bírtál ennyit várni?! Jó, hogy kiírtad a kérdést, mert sokan tanulhatnak belőle, és remélem te is kaptál olyan válaszokat, melyek gondolkodásra sarkallnak.


Ha épp 1év körüli a gyermek, akkor sem értem, miért nem volt szex.Szülés előtt és után pár hetet megért az ember, de akkor is legalább orálisan ki lehet egymást elégíteni!


A testalkat változása sem indok arra, hogy ne kívánja az ember a másikat!!! Sőt, ha valaki nagyon akar szexelni, le is fekszik olyannal, akit nem kíván.Itt már szerintem taszításról van szó, nemcsak arról, hogy nem kíván. Valószínűleg annyira elmúltak az érzelmei, hogy nem tudja elképzelni. De akkor meg miért mondja ő, hogy nem bírja, hogy nincs köztetek semmi?


Azért nem megy neki parancsszóra, mert egyáltalán nem megy( magyarán már töketlen impotens lett!), vagy van valakije és a bűntudat miatt képtelen...


Nem mondom, hogy te nem vagy hibás, mert tényleg két emberen múlik, de nem is lehet úgy nekiállni szexelni, hogy rá kell készülni. Közös fürdés-zuhanyzás, ágyban összebújás, tv-zés közben orálszex v bármi. De ahogy már előttem is írták, a másik nézéséből is már tudni lehet, pláne hosszabb komoly kapcsolatból, hogy mit kíván a másik.


Szerintem mond el, hogy már nem bírod, lépni akarsz, békével elmész és vagy megjön az esze, vagy különmentek.

2014. aug. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell szakítani egyből ..jön még kutyára dér . Tényleg tegyél magadért ,kezdj el sportolni ,menj el fodrászhoz ,legyél csinosabb . Ne a párodért .. ÖNMAGADÉRT ! Na meglátod akkor a párod hogyan viselkedne .. akkor lesz módod bosszút állni ,mondhatod ha eddig nem kellettem ezután se kelljek .
2014. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%
Én a helyedben elgondolkodnék egy harmadik fél lehetőségén. Azért az viszonylag ritka, hogy egy pasi kibírja ennyi ideig szex nélkül. Egy éve nem dugott?! Veled!
2014. aug. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Azon elgondolkodtál már, hogy esetleg leülni megbeszélni már az elején, hogy bele mászott a lelki világodba, és ettől nem vagy képes szexelni vele? Az a baj, hogy nem beszélgettek. Besértődik mind a két fél és nagyokat hallgatnak, hogy valami csoda folytán majd megoldódik minden. Hát nem és ez az eredmény. Azt hiszem fel kell tenned magadnak a kérdést, hogyan tovább?
2014. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%
Én jártam már hasonló cipőben. Igaz mi el is váltunk,de előtte jártunk párterápiára. Nálunk az volta a baj,h miután megszületett a gyerek,a férjem elsősorban "anya"-ként nézett rám. A gyermeke anyjaként. És ez gátolta őt a szexben. Pedig igazán csinos is maradtam szülés után. A gimis farmerom rámjött.
2014. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a gyerek óta vannak gondok, nem foglalkozik magával a párom, voltunk 2 hetet nyaralni a Balatonon, de inkább nem ment a vízbe, mert egyszer nem borotválta le a lábát, meg ott! Mindig fájlalja a derekát, de hiába mondom, hogy sportoljon addig vigyázok a picire nem teszi.

Pedig előtt még sokat sportolt, ezért szerencsére csak átlagosra változott az alakja... Nem tudom mi lesz így hosszútávon, a gyermek közöttünk alszik, mert neki így kényelmes a magánéletünk meg nagyon vissza esett...

2014. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!