Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól elbántam magammal, hogyan...

Jól elbántam magammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 6 év együttélés után, 29 éves fejjel elhagytam a párom, mert nem akart elvenni feleségül, valamint a gyerekkérdést is halogatta, mondván arra nincs pénz, előbb különben is sportkocsit szeretne, amivel lehet a hungaroringen játszani. Szóval jelenleg a szüleimnél lakok, a barátaink közösek voltak, mint minden a szőnyegek a bútorok. Nem maradt semmim, se senkim(a szüleimen kívül). Hol tudnék ismerkedni új emberekkel? Bár őszintén szólva nincs is kedvem senkihez, lehet így fogok meghalni, úgy is vonzom azokat a férfiakat, akiknek mosogatni, főzni takarítani, szexelni jó vagyok, feleségként, a gyereke anyjaként, már nem kellek... Elegem van. PONT.
2014. júl. 21. 16:03
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy sztornó a randink. :(
2014. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Aki szerint nem szeretted a párod, az téved, azt gondolom. Egyszerűen nem voltak közös céljaitok, nem egy pályán mozgott az életetek. Ez egyébként gyakori, ha fiatalon alakul ki kapcsolat. Te felnőttél, ő megrekedt egy szinten.

Hidd el, kijöhetsz ebből jól. Már csak azért is, mert közel a 30hoz érettebben, jobban fogsz párt választani, mint 20 évesen.

2014. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Ne aggodj,jol dontottel.Egy baráti társasaégban hasonlo dolog tortént.10éves kapcsolatban apasi nem akart nosulni, a csak otthagyta,apasi fél éven belul becsajozott 1év mulva eskuvo és mostmár 2gyerek apja.Egyszeruen nem voltak egymáshoz valok a csajszival.

Megtalálod azt az embert akivel kozosek a célok,és boldog leszel.A PCOS egy viszonylag jól karbantartható betegség és megfelelő kezeléssel teherbe is lehet esni.Egy szintén pcos anyuka:)

2014. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:

Azért ha új férfit szerzel nem biztos hogy 1-2 év után azonnal akar majd gyereket...(bár ha olyan típus akkor szerencséd van)

Szerintem ezt át kéne beszélnetek és kompromisszumokat kötni.

2014. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Ez a nősülés dolog mért jó? Mert papíron együtt vagytok? Na és? Kit érdekel? Sok olyan pár van aki papíron egymásé, de utálják egymást, fordítva is igaz, sok olyan pár van évtizedek óta együtt úgy hogy nem házasodtak meg...
2014. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!