Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól elbántam magammal, hogyan...

Jól elbántam magammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 6 év együttélés után, 29 éves fejjel elhagytam a párom, mert nem akart elvenni feleségül, valamint a gyerekkérdést is halogatta, mondván arra nincs pénz, előbb különben is sportkocsit szeretne, amivel lehet a hungaroringen játszani. Szóval jelenleg a szüleimnél lakok, a barátaink közösek voltak, mint minden a szőnyegek a bútorok. Nem maradt semmim, se senkim(a szüleimen kívül). Hol tudnék ismerkedni új emberekkel? Bár őszintén szólva nincs is kedvem senkihez, lehet így fogok meghalni, úgy is vonzom azokat a férfiakat, akiknek mosogatni, főzni takarítani, szexelni jó vagyok, feleségként, a gyereke anyjaként, már nem kellek... Elegem van. PONT.
2014. júl. 21. 16:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Fel a fejjel.

A barátaid még most is a barátaid, keresd fel őket.

Ami pedig közös tulajdon a volt pároddal, azt felezzétek el.

2014. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Ikoscsik válasza:
91%
Az idő mindent megold.
2014. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom, jelenleg a gondolattól is rosszul vagyok, hogy férfivel randizzak. Belefáradtam.
2014. júl. 21. 16:15
 4/45 anonim ***** válasza:
84%

normális beszélgetéssel megbeszélitek ki mit tart meg. bútorok egy részét vidd magaddal, ha különköltözöl a szülőktől jol jöhet!

a barátolat is keresd fel, nehogy már azok is neki maradjanak!


és fel a fejjel! nem fogsz egyedül megõregedni. esetleg regisztrálj társkeresőn! hàtha... járj buliba ottbis ismerkedhetsz.

sokan kezdték már újra! :) nem vagy elkésve a gyerek dologgal sem!

2014. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%

Mindenekelőtt hagyj időt magadnak.

Nem kell rögtön pótolni embereket. Amúgy azt nem értem, hogy a közös barátaitokkal a szakítás miatt miért akarsz minden kapcsolatot megszakítani. Ez nem túl logikus.

2014. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
13%
Fordítsuk meg a saját kommentedet: olyan férfit választasz, akire mosogatni, főzni kell és szexuális szolgáltatást igényelnek, ám akik láthatóan nem akarnak saját családot.
2014. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
17%

Általában nagy hülyeségnek tartom felrúgni egy jól működő kapcsolatot azért, mert a másik nem akar házasodni, de nyilván neked ez a döntésed, innen kell továbblépned. Szerintem egy darabig törődj csak magaddal, próbálj ki új dolgokat, élvezd az életet. Egy lakóhelyváltás is jót tehet az életeddel.


Sok sikert!

2014. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy milyen férfiakat vonzol családalapítás tekintetében, az 23 éves korodik nem nagyon derülhetett ki. Erre az állításodra talán nem kéne alapoznod! Hagyj időt magadnak, hogy ezt a kapcsolatodat feldolgozd, most ez legyen az első.
2014. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
22 voltam mikor összejöttünk, elég tapasztalatlan és naiv. Ő akkor 24 volt, nem érdekelt, hogy akkor még nem akar házasodni. Gyereket mindig mondogatta, hogy majd akar... De én már belefáradtam abba, hogy várjak. PCOS-es lettem, orvosi segítséggel lehetne csak gyerekem, jelenleg meddő vagyok. Ezért nem tudtam tovább várni, hiába szerettem...
2014. júl. 21. 16:33
 10/45 anonim ***** válasza:
8%
Hmm, szóval szeretted, de elhagytad, mert nem akart (még) gyereket, meg házasodni... Szóval Neked fontosabb a gyerek, mint a párkapcsolat. Erre meg mondhatnám akkor, hogy Neked meg csak arra lett volna jó a pasi, hogy teherbe ejtsen, hogy babázhass? Párnak nem kell magad mellé, de apának jó lett volna?
2014. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!