Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól elbántam magammal, hogyan...

Jól elbántam magammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 6 év együttélés után, 29 éves fejjel elhagytam a párom, mert nem akart elvenni feleségül, valamint a gyerekkérdést is halogatta, mondván arra nincs pénz, előbb különben is sportkocsit szeretne, amivel lehet a hungaroringen játszani. Szóval jelenleg a szüleimnél lakok, a barátaink közösek voltak, mint minden a szőnyegek a bútorok. Nem maradt semmim, se senkim(a szüleimen kívül). Hol tudnék ismerkedni új emberekkel? Bár őszintén szólva nincs is kedvem senkihez, lehet így fogok meghalni, úgy is vonzom azokat a férfiakat, akiknek mosogatni, főzni takarítani, szexelni jó vagyok, feleségként, a gyereke anyjaként, már nem kellek... Elegem van. PONT.
2014. júl. 21. 16:03
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
27%
Én randiznék Veled. :)
2014. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
75%
Azért szerintem az egy kicsit durva, hogy inkább előbb szeretne sportkocsit, mint családot alapítani. Nem rögtön a kérdező fejét kell leharapni, nekem is, és még jó pár nőnek ez nagyon rosszul esne. :-) Szerintem 6 év után már fel kellett volna érnie a családhoz. Sajnálom ami történt, de a legrosszabb amit tehetsz ilyenkor, ha magadba fordulsz! Barátok, szülők, rokonok társaságát keresd. Nem jó, ha depresszióba esel egy gyerekes férfiért. Hidd el, tapasztalat. :-) Nyár van, menj sportolni, ismerkedj új emberekkel is. Sok sikert!
2014. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:
Az érnie alatt úgy gondoltam, hogy fel kellett volna nőnie.
2014. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
És fordítva? Ő képes lett volna megfosztani az anyaság örömétől, mert neki fontosabb a sportkocsi? Ha csak a házasságról lett volna szó, azt még elfogadtam volna, de hogy a gyerekkel csak hitegetett, azt már nem. Elég sok mindenben támogattam, próbáltam boldoggá tenni, de sosem bocsájtottam volna meg neki, ha addig halogatja a dolgot, hogy már nem lehet gyerekem. És mivel ő is szeretne, tudom és látom, ő megteheti, hogy elhagyjon és más nővel csináljon. Én meg majd szépen ott maradok gyerek, férj, és minden nélkül...
2014. júl. 21. 16:52
 15/45 anonim ***** válasza:
28%
Írhatnék én is szokásos közhelyeket,h fel a fejjel,meg majd az idő megoldja,stb. De az igazság nálad van. Tényleg jól elbántál magaddal. Sok hasonló példát ismerek a környezetemben,azért mondom. Együttérzek veled.
2014. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
15%

Én nem haraptam le a fejét, de na hasonlítsunk már össze egy kocsit egy gyerekvállalással, nem egy kategória, anyagiak terén sem.

Ennyi erővel a kérdező akkor miért nem spórolt 21 éves korától a gyerekre, miért járt pizzériába, költött sminkre,ruhákra, stb. Az több kocsi ára, ha a sok aprót összeadjuk! Előbbrevaló volt, mint a gyerek? :D

2014. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
40%
Van egy ismerősöm, aki meddő volt, de nem adták fel, és hoppá, egyszer csak teherbe esett. Szóval, csak keresd az "igazit". :-)
2014. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
#11-es aranyos vagy! :))
2014. júl. 21. 16:55
 19/45 A kérdező kommentje:
#16-os durva, de nő létemre nem igazán költök ruhákra, csak ha nagyon muszáj, sminkre pedig nincs szükségem, szép bőröm van. Étterembe abszolút nem járok, én főztem, de a párom rengeteget evett, válogatós volt így nehéz volt spórolni. Én álltam a tisztítószerek, és a kaja árát, ő a rezsit fizette.
2014. júl. 21. 17:02
 20/45 A kérdező kommentje:
#15-ös és ők hogy vészelték át? Megbánták?
2014. júl. 21. 17:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!