Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól elbántam magammal, hogyan...

Jól elbántam magammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 6 év együttélés után, 29 éves fejjel elhagytam a párom, mert nem akart elvenni feleségül, valamint a gyerekkérdést is halogatta, mondván arra nincs pénz, előbb különben is sportkocsit szeretne, amivel lehet a hungaroringen játszani. Szóval jelenleg a szüleimnél lakok, a barátaink közösek voltak, mint minden a szőnyegek a bútorok. Nem maradt semmim, se senkim(a szüleimen kívül). Hol tudnék ismerkedni új emberekkel? Bár őszintén szólva nincs is kedvem senkihez, lehet így fogok meghalni, úgy is vonzom azokat a férfiakat, akiknek mosogatni, főzni takarítani, szexelni jó vagyok, feleségként, a gyereke anyjaként, már nem kellek... Elegem van. PONT.
2014. júl. 21. 16:03
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
36%
15 ös vagyok. Igen megbánták. Az egyik már 2 éve történt,azóta is sírva beszél róla a csaj. A volt pasija megnősült,1 hónap mulva lesz baba. A csaj meg boldogtalan,bár van valakivel,mégis sír.
2014. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
De valamiért mégsem vette el azt a csajt, nem igaz?
2014. júl. 21. 18:10
 33/45 anonim ***** válasza:
65%
Igen,az anyagiak miatt nem vette el. Mert h nincs miből. Mert a csaj megvett neki minden szír-szar játékot,többnyire hitelre. Aztán mikor szétmentek,a fiú mindent vitt,kocsit stb. A csaj meg ottmaradt hoppon adóssággal,és nézheti,h minden amiért 2n dolgoztak,most beleül a kis feleség,és jön a baba.
2014. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Ez durva, na én azért nem vettem semmi szir-szart neki. Maximum boxert meg zoknit kapott tőlem(nem szülinapi ajándékra gondolok), mert tipikus férfi volt, azt sose vett volna magának. :D Sokak szerint álompár voltunk, ezzel bebizonyítottuk, hogy mégse. Nem vagyok csúnya nő, úgyhogy majdcsak találok magamnak valakit.
2014. júl. 21. 18:23
 35/45 anonim ***** válasza:
77%
Ámen! Én kívánom neked,h találd meg a párodat. Csak a saját környezetemben tapasztaltakat meséltem el. Remélem a te eseted kivételt képez majd. Azt kérdezted:hogyan tovább? Nos,mindenáron lépj túl az exeden érzelmileg.
2014. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
12%
Itt volt a lepontozós tyúkhadsereg, de attól még azoknak van igaza, akik azt írták, hogy a kérdező nem szerette a barátját. Ha szerette volna, akkor a házasságot és a gyerekvállalást nem tartotta volna előbbrevalónak, mint a barátját.
2014. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
De szerettem, illetve sajnos még most is szeretem.
2014. júl. 21. 19:31
 38/45 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig egyáltalán nem bántál el magaddal, csak kiléptél egy olyan kapcsolatból, ami neked nem volt jó.


Az én exem társkeresőkön próbálkozott, elment rapidrandikra, másfél év alatt 6-8 lánnyal ismerkedett, most van egy kapcsolata.

2014. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Szia :) megértem,hogy most padlón érzed magad,ne is várd magadtól,hogy a szakítás után 1 héttel már más pasikkal randizol. Valószínűleg hiányzik a párod,a megszokottság,a lakás,és ugye bizonytalanságban vagy. Ez senkinek nem könnyű. Ne sürgesd az időt,hagyd,hogy szépen magadban lezárd a kapcsolatot,és ha ez megvolt (eltarthat akár hónapokig is),akkor szépen lassan kezdheted újraépíteni a dolgokat.

Én 28 évesen váltam el a volt férjemtől (24 voltam mikor elvett),mert 4 évig halogatta a gyerektémát,mindig azt mondta,majd máskor,közben meg fújta,hogy már mennyire szeretne. Csak hitegetés volt. Én 2 év múlva ismertem meg a jelenlegi férjemet,30 évesen. 32 éves voltam mikor házasodtunk,rá 1 évre megszültem az első kislányunkat,most 36 vagyok és mindenórás egy kisfiúval :) A volt férjem,már a 40-et tapossa,él egy nővel,de gyerek állítólag nincs tervben.

2014. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Hát exemen pedig látszódott, hogy nagyon szereti a gyerekeket, mindig játszott velük, tanítgatta őket, úgy viselkedett mint egy vérbeli apuka. Szerintem ő nem hantázott mikor azt mondta, hogy majd szeretne, de ugye neki 40 évesen sem késő, nekem viszont lehet akkor már nem lehet.
2014. júl. 21. 20:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!