Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól elbántam magammal, hogyan...

Jól elbántam magammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 6 év együttélés után, 29 éves fejjel elhagytam a párom, mert nem akart elvenni feleségül, valamint a gyerekkérdést is halogatta, mondván arra nincs pénz, előbb különben is sportkocsit szeretne, amivel lehet a hungaroringen játszani. Szóval jelenleg a szüleimnél lakok, a barátaink közösek voltak, mint minden a szőnyegek a bútorok. Nem maradt semmim, se senkim(a szüleimen kívül). Hol tudnék ismerkedni új emberekkel? Bár őszintén szólva nincs is kedvem senkihez, lehet így fogok meghalni, úgy is vonzom azokat a férfiakat, akiknek mosogatni, főzni takarítani, szexelni jó vagyok, feleségként, a gyereke anyjaként, már nem kellek... Elegem van. PONT.
2014. júl. 21. 16:03
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
37%
Vörös vagy?
2014. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
9%
Én férfi létemre biztos nem hagynám el a párom, ha valamiért nem akarna gyereket, vagy ha valamilyen betegség miatt nem lehetne neki. Mivel őt szeretem. De ezek szerint Te nem.
2014. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok vörös.
2014. júl. 21. 17:12
 24/45 anonim ***** válasza:
17%
szerencsés a pasi hogy elhagytad
2014. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
#22-es én nagyon szeretnék gyereket, talán azért is mert nagy és boldog családban nőttem fel.
2014. júl. 21. 17:18
 26/45 anonim ***** válasza:
21%
Akkor nem érdekel az ügy.
2014. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Szerintem is szerencsés, hatalmas szabadságot kapott tőlem. Annyi játékautót vesz amennyit akar. Mostanában ha nem csúszik be neki, nem kell a gyerekkérdés miatt se aggódnia. Bár ilyenkor az szokott lenni, hogy egy éven belül elvesz valakit és gyereket csinál neki. Ez tipikus eset.
2014. júl. 21. 17:22
 28/45 anonim ***** válasza:
15%
Bocs, nekem az jön le, hogy Te gyereket szeretnél mindenáron, ami még a párodnál is előbbrevaló. Mondjuk sok ilyen nőt láttam. Pasi nélkül elvolna, de gyerek nélkül nem. Ebből a szempontból tényleg szerencsés a párod, hogy elhagytad, végül is elsősorban csak a spermája kellett volna, meg apának a gyereknek, és csak végsősorban párnak.
2014. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, most már az is megvetendő, ha egy nő gyereket szeretne? Komolyan? Savazzák páran itt a kérdezőt, hogy fontosabb volt neki a gyerek, mint a párja. Annyi kérdésnél olvasni, hogy az ilyesmit meg kell beszélni, és ha nem sikerül összehangolni, le kell lépni. Ő ezt tette, mi a gond? PCOS-es, nem várhat örökké, ezzel a betegséggel nem lesz olyan sokáig fogamzóképes, mint egy egészséges nő, kezelés nélkül pedig főleg...

Az exem sem akart gyereket, eleinte nem zavart, mert fiatalok voltunk hozzá, úgy voltam vele, hogy ez majd változik. Nem változott, de nekem fontos volt, hogy legyen gyerekem, így elváltak útjaink. Mindenkinek olyan párt kellene választani, akivel egyeznek a célok. Vagy az rendben van, hogy ő lemond a gyerekről a pasi kényelméért?

Kérdező, ez a pasi nem is akart gyereket, tőled biztos nem. 31 éves, 6 év alatt már mutatna valami hajlandóságot, ha tényleg akart volna veled valaha is családot.

2014. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Nézd, neki meg más volt az előbbre való, egyszerűen nem akart felnőni. Ő is választott. Mondhatta volna, hogy ne hagyjam el, mert mindennél jobban szeret, adott volna egy dátumot, hogy 2-3 év múlva lehet gyerek, de nem tette.
2014. júl. 21. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!