Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

"Az ėn fėrjem is sokat dolgozik, de ugy erzem en feladatom hogy tiszta vasalt ruhaban jarjon!! Màr csak azėrt is mert amilyen a mosdo olyan a törölközö!! Ez nem megbàntàsnak irom kerdezö, de neked kell a párod ruhàit rendbe tartanod!!"

Ezt a választ olvastam az egyik kérdésnél.És nem értem.Miért is a nő dolga, hogy a párja ruháit rendben tartsa? Felnőtt ember elvileg vagy én gondolom rosszul?


2014. júl. 19. 20:21
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy én lepontozzalak, megteszik helyettem mások is.
2014. júl. 19. 22:21
 22/30 A kérdező kommentje:
Az előző a 44%-osnak ment.
2014. júl. 19. 22:22
 23/30 anonim ***** válasza:
42%
13 ha neked normalis ami nekem akkor nyilvan le pontoznak:) ha azt irod ez felhaborito akkor felpontoznak:)
2014. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

férjem nem engedi, hogy mossak rá, azt mondja, hogy az az ő magánszférája, csak rá tartozik az izzadságfoltos pólója :)

egyébként egyet értek vele, én se szeretném, hogy az én szennyesemben matasson.

gyereknek vasalok, neki is próbáltam ezzel kedveskedni, de teljesen kiakadt, hogy a szuper kényelmes gyűrött pólóját tönkretettem... :)


nem értek egyet azzal amit bemásoltál. én is sokat dolgozom, mellette hozom-viszem a gyereket, foglalkozom vele, főzök, megszervezek mindent flottul, cserében ő meg kitakarít hetente 2x-3x. nem attól leszek nő, feleség, hogy rendben tartom a férjem ruháit!

2014. júl. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést nem lehet ennyire leegyszerűsíteni. Az én férjem pl. csak ledobja a levetett ruháit, én viszem a szennyestartóba, én mosom ki, teszem a szekrénybe, és amikor öltözik én veszem ki onnan. Ezen kívűl minden háztartási munkát is én végzek. Számomra nincs ezzel semmi baj, mert ő viszont 1001 másik dolgot megcsinál nekem/nekünk és nincs olyan dolog amit ne kérhetnék tőle. Ehhez képest semmi a házimunka.
2014. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Hat igen utolso,csak a kerdezonek faj mind ez!!

1 kerdezönel.le esik a gyűrůje

2. Vagu.pedig nagyon rossz hazasagban ėlhet!!ės ezert nem ert egyet

3. Kerdezö lehet gyerek..:)nem is felnött


De rendesen behuzzta füllėt farkàt felnėz ide es csak pontoz :)

2014. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nincs férjem és nem vagyok gyerek, 24 éves vagyok. De hogy én soha nem fogok úgy élni, mint te, az biztos. Ha ez nektek a boldog élet, hát egészségetekre, én nagyon nem így képzelem el és nem is így élek. De nem is értem, miért magyarázkodok, tipikus magyar mentalitás itt egyeseké.És tessék válaszoltam neked, így megfelel?
2014. júl. 20. 21:24
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia kėrdezö,vėgre hogy irtàl,utàlok veszekedni föleg itt amikor az ember nem is ismeri egymàst,szeretem megbeszėlni a dolgokat kulturàlyan!

24 ėves vagy,nem tudom hol ėlsz kivele... de biztosan ha vissza emlėkszel a gyerek kori ėveidre...sztem anyukad mosot ràd fözött ugye

??2 ėvesen vagy 10 ėvesen nem te foztel mostal magadrol:)

De meg fog vàltozni az ėleted amikor ràd talàl a szerelem a csalàd. Amikor lesz egy gyereked stb... akkor neked fog kelleni fözni takaritani a gyerekt elatni,mert te.leszel otthol es a fėrjed fogja keresni a penzt!!ez is egy.munka megosztas...

Az ha mind ketten dolgoztok nem vagy köteles ėjfėlkor neki allni fözni hulla fàradtan!! De ha te nem dolgozol akkor ezzek a feladagok rad fivnak vàrni!..... en megertelek neked ez furcsa, de majd rajössz amikor màr anya leszel es felesėg!csak pillants bele antukad ėletebe..:)

2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Elirtam ,anyukàd ėletėbe
2014. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Most se én pontoztalak le, nem akarok én se veszekedni. Van gyerekem, 5 éves már és nem, nem vagyok zaklatott ex feleség. :D Mindent meg tudunk beszélni a gyerekkel kapcsolatban. Igazad van abban, hogy anyukám tényleg mindig mindent megcsinált munka mellett, de én nem értem miért.Szerintem nem így kéne lennie és nem, őt ez nem tette boldoggá.Nekem nem ebből áll az élet, tudok pihenni, szórakozni, csak jó időbeosztás kell. Háztartásbelinek nem tudom milyen lenni mondjuk, soha nem leszek az.Dolgozni fogok mindig, máshogy el se tudnám képzelni.
2014. júl. 21. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!