Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Megérdeme...

Mit gondoltok erről? Megérdemel még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerkedem egy férfival, nagyon sokat beszéltünk/ünk, voltak terveink is, hogy elutazunk pár napra meg mindenféle programot szervezünk. Képen láttuk egymást, de több ok miatt még nem találkoztunk eddig, ezt most nem részletezem.

Azt tudni kell róla, hogy regisztrálva van egy erotikus társkeresőn, mindig azt mondta, hogy csak beszélget ezekkel a nőkkel (1-et leszámítva mert azzal találkoztak is és volt együttlét köztük). Ez nyilván nem esett jól, de nem mondhattam semmit, mert nem "jártunk".

Nemrég viszont kiderült, hogy egyrészt napi vagy 10 nőre írt rá, másrészt meg meztelen fotókat cserélgettek egymással. Olyan is volt többször, hogy lassan válaszolt beszélgetés közben, kérdeztem, hogy mással beszél-e, és mindig azt mondta, hogy nem. Itt is kiderült, hogy hazudott, mert igazából de.

Nem a beszélgetés zavart elsősorban, hanem, hogy nem mondott igazat.

Ti adnátok még esélyt a dolognak, hogy esetleg lesz belőle valami? vagy érdemes elfelejteni egy ilyen férfit?

Nagyon haragszom rá ezek miatt, de azért sok jót is tett velem.


2013. dec. 30. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
A helyedben nem foglalkoznék vele többet.
2013. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az első válaszolóval. Minél előbb felejtsd el. Szerintem csak a szexre hajt.
2013. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
felejtsd el...eddig se volt értelme egy -hanggal, képpel- tervezgetni...
2013. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Én nem kezdenék egy ilyennel,szerintem azért lehet,hogy melletted is csinálná ezeket,vagy legalábbis irogatna...
2013. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Véleményem szerint nem érdemel . Én a helyeden hagynám.
2013. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem is ismered a hapsit, azt se tudod kicsoda. Ennek eszébe sincs találkozni, mert már megtette volna. Vannak ilyenek, így éli ki magát. Vagy az agya nem stimmel, vagy egyébként nős, és így szórakozik. Nem szabad rá egy percet se vesztegetni többet.


35/N (elég sokat ismerkedtem társkeresőn, úgyhogy van tapasztalatom)

2013. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A találkozó elmaradása nagyrészt miattam volt, tehát ebben elsősorban nem ő a ludas. De a hazudozásai miatt nem tudok már benne megbízni, mindig ott van bennem, hogy mi van, ha most sem mond igazat.

Abban biztos vagyok, hogy nem nős meg nincs komoly kapcsolata, de az lehet, hogy találkozott még valakivel és nekem nem mondta.

De akkor azt hiszem tényleg hagyom az egészet és próbálom kiverni a fejemből.

2013. dec. 30. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom! Te belezúgtál ebbe a csávóba, úgy hogy sose láttad? Szerintem nem kérdés, hogy felejtős! Mi jót tett veled?

Nem azért felejtős, mert társkeresőn van, hanem mert egyáltalán nem társat keres...

2013. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is leépíteném..
2013. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

"de azért sok jót is tett velem"

Szépeket írt, vagy miket tudott úgy csinálni, hogy még nem is találkoztatok?

Szerintem csak szédít, de ha összejönnétek is ugyanilyen lenne.

Keress egy normálisat!

(Erotikus társkereső, meg napi 10 nő nélkülit)

2013. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!