Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Megérdeme...

Mit gondoltok erről? Megérdemel még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerkedem egy férfival, nagyon sokat beszéltünk/ünk, voltak terveink is, hogy elutazunk pár napra meg mindenféle programot szervezünk. Képen láttuk egymást, de több ok miatt még nem találkoztunk eddig, ezt most nem részletezem.

Azt tudni kell róla, hogy regisztrálva van egy erotikus társkeresőn, mindig azt mondta, hogy csak beszélget ezekkel a nőkkel (1-et leszámítva mert azzal találkoztak is és volt együttlét köztük). Ez nyilván nem esett jól, de nem mondhattam semmit, mert nem "jártunk".

Nemrég viszont kiderült, hogy egyrészt napi vagy 10 nőre írt rá, másrészt meg meztelen fotókat cserélgettek egymással. Olyan is volt többször, hogy lassan válaszolt beszélgetés közben, kérdeztem, hogy mással beszél-e, és mindig azt mondta, hogy nem. Itt is kiderült, hogy hazudott, mert igazából de.

Nem a beszélgetés zavart elsősorban, hanem, hogy nem mondott igazat.

Ti adnátok még esélyt a dolognak, hogy esetleg lesz belőle valami? vagy érdemes elfelejteni egy ilyen férfit?

Nagyon haragszom rá ezek miatt, de azért sok jót is tett velem.


2013. dec. 30. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hagy a fenébe. Egyszer úgy jártam, hogy találkoztam valakivel a chatről. Nagyon jó pasi volt, nagyon tetszett, elkezdtünk járni, csak hát kiderült, hogy nem én vagyok az egyetlen akivel találkozgat. Szerintem is hagyd a fenébe. Már rosszul kezdődik. Egyébként minek erőlködnél, élőben még nem is láttad, azt sem tudod milyen valójában (kinézet, modor, viselkedés...stb).
2013. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!