Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, nők, miért utáljáto...

Asszonyok, nők, miért utáljátok annyira a ku. vákat?

Figyelt kérdés
Hiszen semmi rosszat nem teszünk, ez csak egy üzlet, ha meg akar a párod csalni, akkor jobb lenne, ha keresne magának egy szeretőt, aki sokkal többe van, mint mi? Mi legalább nem akarjuk a családokat szétszakítani, anyagilag kizsigerelni.... ha hajtja a vére, arról nem mi tehetünk, ha mi nem lennénk, attól még ugyanúgy megcsalna! Természetesen nem az útszéli kolleginákra gondolok, hanem az igényes, rendszeres egészségügyi szürésen résztvevő, tiszta korrekt lányokra.
2014. júl. 10. 22:28
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

17-es Legyél boldog, ha Svájcban élhetsz és mégsem vagy örömlány.

Én is kint dolgoztam 2 éve, mint ápolónő, hát mondanom sem kell, hogy ezt senki nem hitte el. Utaztam kifelé a Ku.vavonaton (én csak így neveztem) egy könyvet lehetne írni a lányokból ... persze ott is mint írtad vannak nagyon szépek, meg van a lepukkant leányzó. Akárhányszor utaztam, sosem hitték, hogy én tényleg ápolónő vagyok és egy idős házaspárnál dolgozom, ahol megkerestem azt a pénzt, amitől nagyon boldog voltam, és büszke magamra.


Számolgattam, amit írtál, hogy 2 millát visznek haza 14 nap alatt, ahhoz képest, hogy több pasi jár bennük, mint gondolat 2 hét alatt, ahhoz nagyon kevés az a 2 milla... én is megkerestem a 4000frankot, mert ott mindenki jól keres. Most számold ki ha 100frankért elmegy valakivel az napi 5 pasi az 2 hét alatt 70 aktus hááát nem tudom, gyomor kell hozzá az biztos. Ja és hogy ebből kiszáll valaki, az olyan ritkaság számba megy, mint a fehér-holló. Na most a kezében van egy ilyen lánynak 2 milla ilyen rövid idő alatt, hazajön és elkezd kompenzálni(a megalázó 2 hét miatt) vásárol mint a megszállott, taxival megy a wc-re is, műhajat rakat, vagy műcicit csináltat, feltölteti a száját, fényezteti a szemét :), fehérítteti a fogát, vagy piál, vagy kokót szív mert nagymenőnek akar látszani, és valahogy leakarja mosni azt a szennyet magáról, ami kint ráragadt. A pénz hiába sok a magyar viszonylatokhoz képest...szinte elillan a kezéből... és jön az ördögi kör, vissza kell menni dolgozni, mert ezekhez az igényekhez, kell a milliós fizetés. Attól mert valaki kívülről szépnek, mutatósnak, kívánatosnak látszik, attól még belülről rohadhat... Sok lánnyal volt szerencsém beszélgetni a 12órás utam alatt. De valahogy egyiket sem láttam boldognak, pedig némelyik tényleg olyan, mintha a divatlapból lépett volna ki, és nem egy okos lány aki képzett, és mégis ezt az utat választja, amíg tönkre nem megy!

2014. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
75%

Aki pénzért csinálja, k***a. Aki nem, az buta k***a. :D

Viccet félretéve: nem véletlenül "ősi mesterség" ennek a megnevezése, hiszen amióta emberek vannak a Földön, létezett, létezik és létezni fog. Szerintem sem a k***ákra kell fújolni, ha a pasi félrelép, hanem a pasira.

A Kérdezőnek pedig igaza van abban, hogy nem ők azok, akik legtöbbször szét akarnak szedni családokat, párokat, hanem a titkolt szeretők, akiket vacsorázni, wellnesselni visz a férj, és aki adott esetben akár évekig is képben lehet...

2014. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én speciel nem nézem le a "kéjnőket", gyakran tulajdonképpen egyenes üzlet, amit csinálnak. Sokkal korrektebb, mint pl. amikor a lány kb a nagyapjával köt házasságot és aztán várja, hogy dobja föl a talpát a pénzeszsák vénember.


Sokkal súlyosabb gondok vannak itt az országban.


Nem venném igénybe a szolgáltatásukat, mert félnék betegségtől, bűnözőktől (pl zsarolóktól), meg nem tudnék természetesen viselkedni ilyen szituban (csak két dolgot említsek: csók és orális szex). De nem nézem le őket egyáltalán, biztos sok nőnél különbek tudnak lenni!


30 F

2014. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan nők, feleségek, akik a szexszel zsarolják a férfit, megvonják tőle, szándékosan jóval kevesebbet adnak neki, mint amennyire vágyna. Messze nem mindenki, szerencsére, de sajnos van ilyen. Amolyan húzd meg, ereszd meg hadviselést folytatnak ilyen alapon.

Ebben az esetben a férfi előbb-utóbb más nő után nézhet (lehetséges) és egy kéjnő jelentősen módosít a dolgokon és megszűnik a barátnő/feleség zsaroló potenciálja. Egyúttal a párkapcsolat is alaposan zuhanórepülésbe kerül. Jó eséllyel föl is bomlik (amennyiben a nő szándékosan játszmázott a szex megvonásával, úgy nagyon helyesen bomlik föl a kapcsolat.)


30 F

2014. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!