Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, nők, miért utáljáto...

Asszonyok, nők, miért utáljátok annyira a ku. vákat?

Figyelt kérdés
Hiszen semmi rosszat nem teszünk, ez csak egy üzlet, ha meg akar a párod csalni, akkor jobb lenne, ha keresne magának egy szeretőt, aki sokkal többe van, mint mi? Mi legalább nem akarjuk a családokat szétszakítani, anyagilag kizsigerelni.... ha hajtja a vére, arról nem mi tehetünk, ha mi nem lennénk, attól még ugyanúgy megcsalna! Természetesen nem az útszéli kolleginákra gondolok, hanem az igényes, rendszeres egészségügyi szürésen résztvevő, tiszta korrekt lányokra.
2014. júl. 10. 22:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem utálom őket. Nekem lenne gusztusom és gyomrom a munkátokhoz és az elveimbe se fér bele, de nem látok semmi kivetnivalót a prostikban.
2014. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem NEM lenne, elnézést
2014. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
96%
El vagy te tévedve, egy normális nő biztos, hogy nem féltékeny egy prostira, és nem őt utálja, ha a párja félre lépett. Egy ribit semmilyen esetben sem tartanék vetélytársnak, így nem is érdekelne a személye sem. Csak egy "tárgy", amit pénzért használnak mások. Egy érzelmi alapon történő megcsalás, vagy érzelmi alapokon (is) nyugvó viszony az más, de értelmes ember ott sem a harmadikkal foglalkozik elsősorban.
2014. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%
Én nem utálom őket. Ha pedig a férjem megcsalna nem érdekelne, hogy hivatásossal vagy simával csalna meg, egyszerűen repülne.
2014. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem a világ egyik talán legszebb dolga, és ebből születik két ember szeretkezése, ami mellé érzések társulnak. Az ember annál nyitottabb, kitárulkozóbb nem lehet, mint szeretkezés közben. Ezt üzletté degradálni, csak kiégett, sérült, pénzéhes emberek tudják. Sok hasonló lányt ismerek, akinek ez a szakmája, legtöbb pszichésen sérült, alkoholista vagy drogfüggő vagy 3 in 1. Inkább sajnállak, hogy ezt ti nem látjátok magatokon, és egy jó ruháért vagy autóért eldobjátok a becsületeteket, a büszkeségeteket, és ilyen megalázó szerepbe teszitek magatokat.
2014. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi lepontozó szakmabeli van itt! :D :D :D


Véleményem: Mert az összes nőt úgy tüntetitek fel a férfiak szemében, mintha mindegyikünk ilyen "könnyen kapható termék vagy tárgy" lenne...

2014. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
42%

hát én simán lettem volna prosti, mondjuk nem otthon, hanem itt Svájcban (2 hétre jönnek ki a lányok és hazamennek 2 millio forinttal..) feltételes mod..mert -simán lettem volna az- ha 50 kg-os barbie lennék..sajnos nem vagyok az (lehet gusztusom se lenne, lehet bediliznék, mert nem birnám a lelki részét..) de ugy ez olyan, hogyha nagyanyámnak pö.cse lett volna, ö lenne most nagyapám....

nem utálom a kur.vákat. (max. irigy vagyok rájuk azért, mert tényleg itt a Svájcban dolgozo magyar lányok, szépek is, okosak is -többen 2-3 nyelven is beszélnek)

2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
80%
Hát a nyelvtudás ebben az esetben most irreleváns... Persze a nyelvüket azért kell használni... :D
2014. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
47%

Egyik mondatod totálisan üti a másikat:


"Hát én simán lettem volna prosti, mondjuk nem otthon, hanem itt Svájcban"


"lehet gusztusom se lenne, lehet bediliznék, mert nem birnám a lelki részét.."


Akkor most mi is van?

2014. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
69%
A nyelvtudás itt más módon mutatkozik meg :D
2014. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!