Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, nők, miért utáljáto...

Asszonyok, nők, miért utáljátok annyira a ku. vákat?

Figyelt kérdés
Hiszen semmi rosszat nem teszünk, ez csak egy üzlet, ha meg akar a párod csalni, akkor jobb lenne, ha keresne magának egy szeretőt, aki sokkal többe van, mint mi? Mi legalább nem akarjuk a családokat szétszakítani, anyagilag kizsigerelni.... ha hajtja a vére, arról nem mi tehetünk, ha mi nem lennénk, attól még ugyanúgy megcsalna! Természetesen nem az útszéli kolleginákra gondolok, hanem az igényes, rendszeres egészségügyi szürésen résztvevő, tiszta korrekt lányokra.
2014. júl. 10. 22:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak az a gondom, hogy miattatok lenézik a többi nőt is, mert egyre többen vagytok. Oké, hogy ez üzlet, de szerintem több értelme lenne tanulni, vagy valami értelmes dolgot kihozni az életből, mert ezzel tönkreteszed magad lelkileg, meg minden téren. Kiégsz. De te tudod.
2014. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
49%
Pont, hogy tönkreteszed a családot, mivel hozzájárulsz a megcsaláshoz.
2014. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem utálom őket, inkább a páromra haragudnék, ha igénybe venné a szolgáltatásaitokat. Nekem csak az a furcsa, hogy ezt hogy bírjátok csinálni napi x órában!?
2014. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
36%
Írok privit 22F
2014. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
70%
Hol "rendelsz"?
2014. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
szerintem senki sem haragszik a k.rvákra ilyenkor, hanem inkább a párjukra, mindegy a nő személye:)
2014. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%

Én nem utálom őket, hanem undorral tölt el, ha rájuk gondolok... ki tudja hány (meg kinek) a f.rka járt már bennetek, ennyire megalázni hogy tudja magát egy nő? Ennél gusztustalanabb dolgot el nem tudok képzelni, minthogy ezt pénzért, hivatásszerűen csinálni..


A pasimat nem féltem a k.rváktól, mert ha csak egyszer is odamegy, akkor ott is a helye, ő is pont olyan. :D

2014. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%
Osztom az első vàlaszoló véleményét.
2014. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
45%
mert szegyentelenek vagytok
2014. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom őket, egyszerűen visszataszítónak találom.
2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!