Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a karácsonyt?

Ti is utáljátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Tök király, és jó a kaja.
2013. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Grincs, te vagy az?
2013. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én utálom elegem van belőle hideg van szar minden nem érdekel semmi elegem van nincs is csaladom csak a parom vele jol elvagyok de vele maskor is. Ajandekozas hülyeség meg minden szar miért nem lehet ilyenkor plazazni? Meg fitness terem miert van zarva?. Sehova nem lehet menni kiakaszto
2013. dec. 25. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem. Van egy $zarházi rokonunk, aki mindig velünk tölti az egyik napot, de ha hazamegy akkor mindig visszaköltözik a béke és a nyugalom. A családomat meg szeretem, szóval öröm velük a karácsony :)
2013. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem utálom,teljesen jó.jönnek a gyerekeim kis unokám,aktuális barátok barátnők.Megy a móka nevetés.Addig jó amig így össze tudunk jönni.Ha már valaki hiányzik sosem lesz az igazi
2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én azokat utálom kik utálják a karácsonyt és ilyenkor is csak rinyálni tudnak.
2013. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Gyűlölöm. Okom is van rá, elég komoly (brutális kisgyerekkori trauma), úgyhogy az "elegem van abból, hogy mások rinyálnak" EQ-huszárok kíméljenek. Köszönöm.


Mindig szeretettem volna jó és szép, és nagycsaládi, boldog karácsonyt, ahogyan jó és meleg családot is, de soha nem volt részem benne. Minden karácsonyt végigüvöltözték és verekedték a "drága jó" szüleim (színmagyar vagyok, bács-kiskun megyei), sokszor nem volt semmiféle ajándék a fa alatt, amikor kicsi voltam. A családi tűzhelynek csak a hidegét éreztem - szó szerint.


Mivel gyerek-áldozat voltam, ezért még csak nem is tehetek róla. Ami rajtam állt, azon - erőn felül is - változtattam. De a régi sebek ma is úgy fájnak, hogy minden karácsonyt végigsírok, és november végén legszívesebben kettőt lapoznék a naptárban.

2013. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretem,mert számomra ez az ünnep a testi-lelki feltöltődés időszaka.Nem történik ilyenkor semmi különös,csak együtt esszük a halászlevet az asztalnál,meg együtt nézzük a tévét sütit majszolva,együtt megyünk szentmisére,meg ilyesmik,de nekem ez akkor is nagyon sokat jelent és fontos.
2013. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

"Ajandekozas hülyeség meg minden szar miért nem lehet ilyenkor plazazni?"



Lenyűgöz, ez a magasan értelmi színvonalra utaló, intelligensen és kulturáltan cizellált néhány sor!

Ilyen gyöngyszemre, akárki nem lenne képes.

Látszik, hogy sok-sok munkád van benne,

nem kevés iskola mellé járással, droggal és itallal megspékelve.

Mindig ilyen színvonalú nőre vágytam, de sajnos nekem nem jött be az élet...


(Na megyek hányni...)

2013. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a karácsonyt, csak néhány rokonomat utálom.
2013. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!