Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ünnepeljük így a...

Hogyan ünnepeljük így a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen ki vagyok lelkileg, már úgy érzem kezdek összeroskadni. :( A helyet a következő: anyum (46 éves)megismerkedett egy pasival(59). 5 hónapon keresztül titkos viszonyuk volt, de mikor kiderül, a férfi szépen otthagyta anyát. Anya azóta, pontosan 2 hónapja folyamatosan teszi magát tönkre, vele együtt a nagymamámat és engem is! Cukorbeteg és direkt nem eszik, egész nap sír, magába van fordulva. Súlyos hasnyálmirigy beteg, nem játszhatna így magával. Néha mondj olyat is, hogy jobb lenne, ha ő nem lenne meg jobb lenne meghalni. Teljesen kikészít, már én is egész nap bőgök. Nagyimon és anyukámon kívül nem számíthatok senkire, apámat nem ismerem. Anya összeveszett a bátyával és a húgával is, szóval teljes családi botrány van itthon. Sosem volt ilyen karácsonyunk, sőt soha nem volt még ennyire rossz korszak az életünkben. Teljesen el vagyok keseredve, félek, hogy ha így folytatja anyu, valami baja lesz, de azt a mamám se bírná ki, mivel 74 éves szívbeteg asszony. Már elvittem anyut természetgyógyászhoz, pszichológushoz, sőt paphoz is, de képtelen kiverni a fejéből ezt a férfit, aki meg mind a mai napig alázza! Úgy érzem kezd kicsúszni a lábam alól a talaj, tehetetlen vagyok! :( Szerintetek hogy hozzam rendbe anyu lelkét?


20/L


2013. dec. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb ötlet az lenne ha beszélnél a volt párjával, mond el neki hogy milyen állapotban van édesanyád és szerintem segiteni fog.. De ha nem, akkor se add fel, támogasd anyukád, és mutasd meg neki hogy te vagy az aki mindennél jobban szereted és kibirtok mindent együtt..

Kellemes Ünnepeket!

2013. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukád depressziós, mivel meg akar halni elhanyagolja magát mikor beteg.

A legjobb gyógymód neki ha mellette vagy, támogasd, segíts neki otthon be amibe csak tudsz, próbáld rávenni hogy egyen, ne hagyd őt egyedül. Tudom kikészít de ha te is otthagyod akkor végleg baj lesz ebből. Te a gyereke vagy rád számíthat még. Lehet nem érzed de ez így van, szomorú a férfi miatt ami érthető főleg ha még alázza is.

Pszichológussal kéne beszélned erről hogy mi legyen valószínű hogy pszichiátriára kell küldeni anyukádat ha így folytatja, főleg ha az egészsége rovására megy. Ha bekerül a kórházba és ezek kiderülnek akkor ha a szervezete helyre állt nem valószínű hogy rendbe jön lelkileg így esélyes hogy automatikusan a pszichiátriára fektetik majd be.

Legyél mellette itt a karácsony, a szeretet ünnepe éreznie kell hogy van mellette valaki.

Nagymamáddal is foglalkoznod kell, ő azért van így kiakadva mert a lánya (anyukád) szomorú és depressziós, így neked nagymamád mellett is ott kell lenned. De közben te magad is kezdesz szét csúszni.

Barátod nincs? Aki melletted van? Barátnőid? Biztos akad valaki akire számíthatsz.

2013. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 es!Már,hogy segítene a pasi mikor a kérdező írja napi szinten alázza az anyját?Anyudnak meg kellene érteni az a vonat elment.Ott vagy te akiért élnie kell,és magáért.Még fiatal ahhoz egy idióta pasi miatt ki készítse magát teljesen.Mondjuk én meg keresném azt a pasit.be igérném neki ha nem koccanik le anyámról a megaláztatásokról, neki az maga lesz a rettenet.Mindenkinek van gyenge pontja neki is,keresd meg mi az.
2013. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak orvosra van szüksége. Mármint az eddigi orvosai mellé egy pszichológusra vagy pszichiáterre. Bár nekem azon a ponton nem áll össze a kép, hogy ha van egy gyermeke, akkor egy öthónapos párkapcsolat megszakadása hogyan juttathatja el odáig, hogy meg akarjon halni. Öt hónap alatt hogyan válhatott annyira nélkülözhetetlen emberré számára az a férfi, hogy a lányát itthagyná és inkább meghalna, mint nélküle éljen.


Neked ez nagyon sok egyedül, nagyon fiatal vagy. Segítséget kell kérned. Ha a nagyid annyira már nem tud neked segíteni, keress barátot, háziorvost, csalásegítőt, keress rá a neten ilyen segélyvonalakra, ahol meg tudják mondani, ki támogatna téged. Persze legjobb lenne egy rokon vagy barát. Ha anyud össze is veszett a testvéreivel, rád azért biztosan nem haragszanak, nem?


Csak hogy tudd, nagyon együtt érzek veled, és szívből kívánom, hogy minél előbb rátalálj a megoldáshoz vezető útra.

2013. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!