Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, nők, miért utáljáto...

Asszonyok, nők, miért utáljátok annyira a ku. vákat?

Figyelt kérdés
Hiszen semmi rosszat nem teszünk, ez csak egy üzlet, ha meg akar a párod csalni, akkor jobb lenne, ha keresne magának egy szeretőt, aki sokkal többe van, mint mi? Mi legalább nem akarjuk a családokat szétszakítani, anyagilag kizsigerelni.... ha hajtja a vére, arról nem mi tehetünk, ha mi nem lennénk, attól még ugyanúgy megcsalna! Természetesen nem az útszéli kolleginákra gondolok, hanem az igényes, rendszeres egészségügyi szürésen résztvevő, tiszta korrekt lányokra.
2014. júl. 10. 22:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
19%

erdekes, ilyenkor senkinek nem ugranak be itteni irasok “miota szultem undorodom a ferjemtol, sextol” “ottalszik a gyerek koztunk, nincs sex”

persze mindig a ferfi meg a prosti a hibas...

2014. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem utál titeket, nektek vannak komplexusaitok, hogy normális nők miket gondolhatnak rólatok. Nekem speciel te rosszat nem teszel, te magaddal teszed. A munkámból kifolyólag anno sok luxuslánnyal találkoztam, a többség, pedig most 30 körül lehetnek, egy agyonműtött ronda, lelkibeteg valami lett.
2014. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%

Én sem utálom őket :)) miért utálnám? Közöm nincs hozzuk.

Mindenki maga döntse el, milyen erkölcsi értékek szerint él...


"Tiszta, korrekt lányok" :)) na hagyjuk a meséket...


A párom biztos nem menne k.vázni annyira fél mindenféle betegségtől, fertőzéstől :))) Úgyhogy emiatt nem aggódok.

2014. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
52%
Én nem utállak benneteket.De nem bírnám elviselni olyan pasi másszon rám aki íránt nem érzek semmit.Mégha a bőre alatt is pénz van.Erre születni kell.Viszont sokan írják az ő férje aztán ugyan nem:))de,hogy nem.Az még a jobbik eset ha nőre mászik,de amikor egy hímringyóra.Este meg befekszik anya mellé mint hűséges férj apuka..
2014. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
85%
Én nem utálom őket... Le se tojom. Szánalmasnak / betegnek tartom azokat a pasikat, akik törzsvendégek. Lehet némelyik ki is néz vhogy meg még tud is vmit a szexről, de mindez sehol sincs ahhoz képest az élményhez, amit ideális esetben otthon kaphat az ember, ha értelmes nőt talált magának (sajnos ez sem általános), mert a sok igénytelen, fantáziátlan feleség igencsak hozzájárul, hogy legyen kereslet. Általában pont ők azok, akik utálják a szolgáltató oldalt.
2014. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
80%

ÉN nem utálom. Bízom benne, hogy a szerelmem nem fog megcsalni sem prostival, sem szeretővel, sem egy részeg lánnyal egy buliban. Amíg lesz kereslet a k*rvákra, addig kínálat is lesz.

Viszont én nem tudnám csinálni, az hétszentség.

2014. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nincs bajom a ku.rvákkal. Ha nem lenne rájuk igény, akkor nem lennének...de amint láthatjuk annyi van belőlük, mint a szemét...szóval az igény is ennyire nagy.

Személy szerint a hobbi ku.rvákat utálom. Akik nem pénzért...hanem kalandért bújnak fűvel fával ágyba...szednek szét párkapcsolatokat, házasságokat.

A hivatásos legalább pénzért csinálja...ez a munkája.

A hobbi ribik............csak a saját nyomoruk miatt azok, amik.

Szóval nincsenek különösebb ellenérzéseim a hivatásos ku.rvákkal szemben. Nem félek attól, hogy a férjem valaha is a közelükbe menne...úgyhogy felőlem azt csinálnak amit akarnak. :)

2014. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
60%

Sokan azt hozzák fel, hogy a prostik eltárgyiasítják magukat. Pedig csak annyi a különbség, hogy náluk ez súlyosabb, látványosabb. Kíváncsi lennék, hány olyan férfi és nő van itt, aki a munkájától nincs elidegenedve, aki a munkahelyén nem csak egy bármikor lecserélhető fogaskerék, aki a maga ura és ténylegesen alkotó-teremtő-kreatív munkát végez ebben a világban?

A kérdésre válaszolva, ismerek prostituáltakat emberileg, többek között azért, mert önsegítő körbe járok. Nem szabad őket se gyűlölni, se utálni. Nagyon sokan lelkileg nagyon rossz állapotban vannak, és szomjaznak egy emberi szóra, ami nem érdekből adódik.

2014. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokan utaljak a prostikat. En sem. Amig van ra kereslet, ez is csak egy munka, amit el kell vegezni,es inkabb te csinald, mint en. De ugy lehet, mint elottem is irtak, hogy nektek van egy kisebbsegi komplexusotok, ezert hiszitek, h. Utalnak titeket. Igazabol a tobbseg szerintem le se sz.rja a qrv@kat.
2014. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Septimius ***** válasza:
Nem utálom őket, csak lealacsonyítónak tartom, hogy mindenkivel képesek azt csinálni pénzért, amit én csak 'jóképűekkel/kedvesekkel tudnék. Az egészségügyi szűrés meg mit sem ér, minden egyes 'vevő' után képtelenség szűrésre mennetek gondolom. Lehet, hogy az ellenőrzés utáni elsővel megfertőződtök, aztán mire kiderül a dolog, ki tudja, hány kuncsaftot fertőztetek meg. Szóval szerintem olyan, hogy igényes prosti csak elméletben létezik, évi max. 3-4 ügyféllel, mindegyik után kivizsgálva.
2014. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!