Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok én eleget...

Köteles vagyok én eleget tenni a párom elvárásainak?

Figyelt kérdés

Van egy két éves kislányunk, mivel anyagilag nem engedhetjük meg, hogy még egy évet itthon maradjak ezért visszamentem dolgozni. Ami azt jelenti, hogy hajnal fél ötkor indulok és dél után fél négyre érek haza, a kicsire ilyenkor anyósom vigyázz. Párom reggel hattól este hatig dolgozik egy nádfeldolgozóban (ez azért lényeges mert ebből van a probléma).

Párom nehezményezi, hogy mire ő hazajön a tizenkét órás fárasztó munka után nincs megfőzve, kitakarítva stb. Könyörgöm! Ahogy a buszról máris megyek anyósomhoz a kicsiért. Hogy tudnék mellette mindent megcsinálni?! A másik dolog ami a páromnak derogál, hogy mivel egy szoba konyhás albérletben lakunk a kicsi velünk alszik egy szobában, ezért szex sincs annyi mostanában amennyit a párom igényel, de a kicsit mégsem tehetem ki a szobából. Szinte mindennaposak a viták ezek miatt. Jogosak a párom elvárásai?


2014. júl. 9. 21:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
42%

Több dolgot nem értek.

Miért kéne, hogy elég legyen a párodnak heti egy szex? Ha ő többet igényel, hát többet igényel, ezért nem hibáztatható. Ezt azért írom, mert a kommentedből kicsit azt érzem ki, mintha ezért a férjed lenne a hibás....

Ha fél 4-re hazaérsz, akkor nem értem, miért nem tudsz valami gyors kaját összeütni. Ráadásul nem is muszáj minden nap főzni, főzöl egyszerre nagyobb adagot és 2-3 napig azt eszitek, illetve hétvégén főzöl többfélét, amit le tudsz fagyasztani. Ez egyszerűen csak szervezés kérdése. Elhiszem, hogy a férjed fárasztó munka után ha hazaér, szívesen enne meleg ételt....

Azért a szexet meg lehet oldani a gyerekkel egy szobában is, ha nincs más. Én egy szobás lakásban nőttem fel, anyukámék is megoldották, talán ha 1-2x vettem észre, amikor szexeltek, de az is már kamaszkoromban volt, tehát nem kicsinek. Akkor meg már tudtam mit csinálnak, nem sérültem ettől...

Takarítani mondjuk nem kellene minden nap, max. felsöpörsz, de az meg egy szoba-konyhában megvan 10 perc alatt (mondjuk amíg fő az étel).

2014. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
42%

"Nem semmi, nem tudja fenntartani a családját, szó szerint a semmire csináltatok gyereket, és ahelyett, hogy belátná és megpróbálna változtatni a helyzeten, előre jutni, Te vagy a hibás, hogy nem akartál tovább anyós nyakán élni, "


Miért is a férjnek kellene egyedül eltartania a családot?

Ha nincs elég bevételük és mégis gyereket vállalnak, az nem csak az egyik fél hibája. Nem vagyok az anyós nyakán lakás híve, de ha nincs miből eltartani magukat, akkor nem nagyon van értelme hisztizni. Azt meg nem is minősíteném, hogy a kérdező 2,5 órával előbb ér haza, mint a férje, és derogál neki 2-3 naponta egyszer megfőzni, na meg heti 1 együttléttel érje be az ember....

Basszus kérdező te meg a gyerek amúgy mit esztek? Levegőt??? Ennyire ne legyél már lusta.

Gondolom azt sem véletlen mondta a férje, hogy az anyósnál is lusta volt már a kérdező...

2014. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

"Arról meg nem én tehetek, hogy a páromnak nem elég heti egy szex negyvenöt évesen."


Hát ez egy vicc akar lenni, ugye kedves kérdező? Én legalábbis jót nevettem rajta....Párom lassan 49 lesz, de heti többször szexelünk:)

Találjátok fel magatokat, lehet a fürdőben is, mosógép tetején is, konyha asztalon is...én oktassalak ki??

Amúgy meg igaza van pár válaszolónak, megérdemlitek egymást. Annak is igaza van, aki írta, hogy a férfi, akinek mindenféle igényei vannak, teremtse mg a hozzávaló feltételeket. Legyen férfi...mert számomra az olyan ember, mint a párod, nem az!

2014. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Miert kene elegnek lenni heti 1 szexnek 45 evesen??
2014. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!