Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok én eleget...

Köteles vagyok én eleget tenni a párom elvárásainak?

Figyelt kérdés

Van egy két éves kislányunk, mivel anyagilag nem engedhetjük meg, hogy még egy évet itthon maradjak ezért visszamentem dolgozni. Ami azt jelenti, hogy hajnal fél ötkor indulok és dél után fél négyre érek haza, a kicsire ilyenkor anyósom vigyázz. Párom reggel hattól este hatig dolgozik egy nádfeldolgozóban (ez azért lényeges mert ebből van a probléma).

Párom nehezményezi, hogy mire ő hazajön a tizenkét órás fárasztó munka után nincs megfőzve, kitakarítva stb. Könyörgöm! Ahogy a buszról máris megyek anyósomhoz a kicsiért. Hogy tudnék mellette mindent megcsinálni?! A másik dolog ami a páromnak derogál, hogy mivel egy szoba konyhás albérletben lakunk a kicsi velünk alszik egy szobában, ezért szex sincs annyi mostanában amennyit a párom igényel, de a kicsit mégsem tehetem ki a szobából. Szinte mindennaposak a viták ezek miatt. Jogosak a párom elvárásai?


2014. júl. 9. 21:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
48%

Osztom a 15-ös véleményét.


Nem is értem, hogy egyesek hogyan képesek úgy szeretkezni, hogy abban a szobában ott alszik egy gyerkőc is.

2014. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
19#. Anyósom minden pénteken elvállalja, hogy ottaludjon a kicsi. Arról meg nem én tehetek, hogy a páromnak nem elég heti egy szex negyvenöt évesen.
2014. júl. 9. 22:36
 23/44 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem is elég bunkó a párod. Ketten dolgoztok, ketten kellene, hogy vezessétek a háztartást is. 12 órás munka ide, vagy oda, gondolom, te gondoskodsz többet a gyerekről, nem ő. Ha igazán összetartó család lennétek és ő odafigyelne rád, meg tudnátok oldani.
2014. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
8%

de igenis írod: "a kicsi velünk alszik egy szobában" és "a kicsit mégsem tehetem ki a szobából."


most akkor mi van? van saját szobája, de nem teszed át oda? és ha ti mennétek át a szex idejére a másik szobába? amúgy a gyerek nem tudja, mit csináltok, mégha felébred is.


Én hétvégén főznék több félét és lefagyasztanám egész hétre, illetve, amennyiben ez egy város, akkor rendelnék kaját, étterembe mennénk. Bár, mivel az első közös gyerek előtt is az éhhalál fenyegetett titeket, gondolom, ez nem opció.

2014. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Falun lakunk. A gyerek nem alszik velünk egy ágyban, van neki sajátja.

Párom szerint annyit megérdemel, hogy ha már dolgozik akkor legyen meleg kaja mire hazajön.

2014. júl. 9. 22:43
 26/44 anonim ***** válasza:
86%
És te? Te mit érdemelsz? Azzal senki nem törődik? Neked is vannak biztosan vágyaid. A párod hogyan elégíti ki?
2014. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
93%

Nem a szexre gondoltam, hanem mondjuk valami romantikus dologra. Sajnos a nők arra vannak beprogramozva, hogy nekik ki kell szolgálniuk az erősebbik nemet. Ami még rosszabb, egyik nő megszólja ezért a másikat. Azért tart itt a világ. Mi nők sem vagyunk képesek összetartani.

Mindent ami szép, kívànatos és nincs meg a férfiban ,mind azt a szépet formàzta meg Isten a nôkben! Igy kell ràjuk tekinteni mint Isten ajàndékaira,nem pedig mint eszközökre.

2014. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%
a párom is és én is 12 órázunk, kemény fizikai munkát végzünk... de ezen senki nem nyavalyog van, hogy ő főz, van hogy én, és olyan is hogy együtt... ez nem szabadna, hogy gond legyen
2014. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
74%
A szobát lehetőség szerint el lehet választani szekrénysorral pl. és akkor nem is lát titeket,ha véletlenül felébred akkor sem.Anyuval mi is 1 szobás lakásban laktunk,egy szekrénysorral volt elválasztva a szoba és az én részem gyerekesre volt megcsinálva.Volt párja,sosem halottam őket szeretkezni.
2014. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy összetett kérdés. Attól függ, hogy azt a napi 12 órát, heti hány alkalommal csinálja? Mert ha 3-4, akkor ugyanannyit dolgozik mint te, csak ömlesztve.


Mindemellett ELVÁRNI ilyet nem lehet, hogy neki csak be kelljen meló után ülnie otthon a tutiba, miközben te is sokat dolgozol.

Én mondjuk felosztanám a házimunkát munkaóra arányosan.

A főzést bevállalnám, de előre főznék, és lefagyasztanám. Illetve leginkább nem túl pepecs főzést vállalnék be, ha nem akarsz fagyasztani (pl.: natúrszelet, rizzsel, vagy sültkrumpli, halrudacskával). Ezek olyan 15 perc alatt megsülő kaják.

2014. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!