Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok én eleget...

Köteles vagyok én eleget tenni a párom elvárásainak?

Figyelt kérdés

Van egy két éves kislányunk, mivel anyagilag nem engedhetjük meg, hogy még egy évet itthon maradjak ezért visszamentem dolgozni. Ami azt jelenti, hogy hajnal fél ötkor indulok és dél után fél négyre érek haza, a kicsire ilyenkor anyósom vigyázz. Párom reggel hattól este hatig dolgozik egy nádfeldolgozóban (ez azért lényeges mert ebből van a probléma).

Párom nehezményezi, hogy mire ő hazajön a tizenkét órás fárasztó munka után nincs megfőzve, kitakarítva stb. Könyörgöm! Ahogy a buszról máris megyek anyósomhoz a kicsiért. Hogy tudnék mellette mindent megcsinálni?! A másik dolog ami a páromnak derogál, hogy mivel egy szoba konyhás albérletben lakunk a kicsi velünk alszik egy szobában, ezért szex sincs annyi mostanában amennyit a párom igényel, de a kicsit mégsem tehetem ki a szobából. Szinte mindennaposak a viták ezek miatt. Jogosak a párom elvárásai?


2014. júl. 9. 21:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
57%
Nehogy már te rágjad magad ezen, amikor a férjed egy tahó. Anyósod nem tud főzni?
2014. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
63%
??? mi a fenéért főzne az anyósa két felnőtt, családos emberre, amellett, hogy heti 5 napot gondoskodik az unokájáról 10 órában???
2014. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Eleinte anyósomnál laktunk, de mindenbe beleszólt és én hazaköltöztem anyámhoz. Végül a párom rimánkodására kivettük ezt az albérletet.
2014. júl. 9. 22:03
 14/44 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjuk :DDDDDDD Gyerekek vagytok ti még, de azért csináltok még egy harmadik gyereket is a magatok nyomorába...istenem ! Hogy az ilyen emberek szaporodnak :(
2014. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
94%
Csináljátok a fürdőszobában. Hétvégente főzz kicsit többet, hogy tudjatok lefagyasztani.
2014. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
69%

Mi is szoba-konyhaban laktunk egy ideig a szuleimmel, amikor nagyon kicsi voltam. A gyerekagy es a szuloi agy kozott egy fuggony volt, nem egeszseges egy agyban aludni a gyerekkel.


Amikor hazaersz, ketnaponta igazan szanhatsz idot arra, hogy fozz. Vagy beszeld meg anyosoddal, hogy fozzon nektek is, es vigyetek neki alapanyagot vagy penzt.


Valahol meg tudom erteni a ferjed.

2014. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy velünk egy ágyban alszik a kicsi. De félünk, hogy szex közben felébred.
2014. júl. 9. 22:16
 18/44 anonim ***** válasza:
96%
A teremtés koronája ne alapítson még egy családot, ha nem tudja biztosítani a gyerek egészséges testi és lelki fejlődését. Ha mindenképp ragaszkodik hozzá, üssél neki össze valami gyors kaját, hogy ne pampogjon.
2014. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
84%

"félünk, hogy szex közben felébred."


1. Nem kell orditani kozben, akkor nem valoszinu, hogy felebred.

2. Ha egy hazasparnak nincs kielegito es gyakori nemi elete, az egyik fel egy ido utan megunja es mashoz fordul. Ha ennyire aggodsz a gyerek miatt, egy szobaval nagyobb lakasba kell koltozni.

2014. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
58%
nehogy már a másik gyerek legyen a felelős azért mert 2 felnött nem tudja kitermelni a saját költcségeit és a rokkonokal való együtélés is büdös nekik
2014. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!