Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok én eleget...

Köteles vagyok én eleget tenni a párom elvárásainak?

Figyelt kérdés

Van egy két éves kislányunk, mivel anyagilag nem engedhetjük meg, hogy még egy évet itthon maradjak ezért visszamentem dolgozni. Ami azt jelenti, hogy hajnal fél ötkor indulok és dél után fél négyre érek haza, a kicsire ilyenkor anyósom vigyázz. Párom reggel hattól este hatig dolgozik egy nádfeldolgozóban (ez azért lényeges mert ebből van a probléma).

Párom nehezményezi, hogy mire ő hazajön a tizenkét órás fárasztó munka után nincs megfőzve, kitakarítva stb. Könyörgöm! Ahogy a buszról máris megyek anyósomhoz a kicsiért. Hogy tudnék mellette mindent megcsinálni?! A másik dolog ami a páromnak derogál, hogy mivel egy szoba konyhás albérletben lakunk a kicsi velünk alszik egy szobában, ezért szex sincs annyi mostanában amennyit a párom igényel, de a kicsit mégsem tehetem ki a szobából. Szinte mindennaposak a viták ezek miatt. Jogosak a párom elvárásai?


2014. júl. 9. 21:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
92%
Nagymamam hetkoznap rendeli az ebedet, 580 forintot fizet erte es nem kell annyit boltba jarnia, foznie, takaritania.
2014. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
76%

Szoba-konyhás albérlet, és egy 45 éves szívtipró, aki egyszerű munkával keresi azt a keveset, amiből még gyerektartást is fizet. Egyszer már leszerepelt, pénze se sok van, igényei annál inkább! Igazi jóféle magyar férfiú.

És a kérdezőnek ez az aszfaltdonjuan kellett, még gyereket is "vállaltak", persze házasság nélkül, balkézről, mert így dívik. Hát, hát...

2014. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
78%

Hát, jól lehordtak itt Téged ezen kevés infók alapján... Valóban sajnálatos a helyzet, de nem hiszem, hogy firtatni kellene azt, miért szültél gyereket, hisz a kérdés lényege nem az, hogy a Kérdező múltját és döntéseit fikázzuk, hanem az, hogy válaszoljunk.

Nem, a párod nem várhat el tőled semmit. Te dolgozol, ő dolgozik, Te fáradt vagy, ő is fáradt, tök mindegy, ki hány órát melózik, a 8 is sok, meg a 12 is sok. Gondolom, miután hazaér, nem foglalkozik különösebben a gyerekkel, mert fáradt, míg Te a nap hátralévő részében, munkaidőn túl még ugyanúgy a gyerekre vigyázol - bárki bármit mondjon, gyerekre vigyázni külön munka, csak sajnos ez sokakban nem tudatosul.

Igazából én azon lennék, hogy léphetnék le gyerekestül egy ilyen ember mellől. Olyan, mint egy óriáscsecsemő, ami persze nem csoda, hisz az anyjával élt rohadt sokáig, aki valószínűleg a popója alá tette a vasalt inget is. Tudom, hogy gáz ezt olvasni... Én azt tanultam a szüleim házasságából, hogy:

- a nő magának szül

- a nőnek tudnia kell magát egyedül fenntartani, hogy bármikor leléphessen, amikor önzőséget szimatol a másik részéről

De te nem írtad le, milyen a kapcsolatotok, hogy szerinted mennyire szeret a hapsid, csak nagyon tárgyilagosan fogalmaztál. Bár a "nem tehetek arról, hogy 45 évesen nem elég neki heti 1 alkalom"-ból arra következtetek, kissé tele van vele a tököd.

Egyébként én a testvéremmel élek, huszonévesek vagyunk, és van, hogy mindketten későn érünk haza, mégse várjuk egymást főtt étellel még akkor se, ha az egyikünk esetleg egész nap itthon volt. Nagyok vagyunk már, gondoskodunk magunknak ételről, és bizony mivel egyikünk se egy nagy szakács, van, hogy nem is főtt kaját eszünk. Persze ez az egyetemista verzió, csak azt akarom szemléltetni, hogyha én 22 évesen nem hisztizek, hogy sosincs kaja, amikor hazaérek, akkor egy 45 éves se várja már el, hogy a s3gge alá nyomjanak mindent.

L22

2014. júl. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
85%

Csak önfenntartó, önellátó férfival szabad kezdeni.


Amíg az önellátás nem megy valakinek, lakjon a szüleivel!


Jobban jártok, ha mindketten visszaköltöztök a saját szüleitekhez, és hetente 2x elmentek randizni.

:)

2014. júl. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
97%

Kiakasztó a kérdésed és nem miattad. Az olyan férfi, aki klasszikus értékekben hisz, és főtt kaját akar az asztalra, mire hazajön, mert ez az igénye, az teremtsen olyan körülményeket a családjának , hogy az asszony ezt meg tudja valósítani. Szexuális életet akar élni zavartalanul? akkor először tetszett volna olyan körülményeket teremteni, ami mellett a gyerek és a szülők is zavaratlanul el tudnak szeparálódni. Ha tőle csak ennyi telik, egy szoba-konyha, és erre szaporodik, akkor ilyen életet fog élni, alkalmazkodjon hozzá. Ezt nyugodtan meg lehet neki mondani. Ha ő nem képes családfenntartóként viselkedni annyi ideig sem, amíg az anya otthon lehetne a gyerekkel, akkor mit akar? Ha mellette a nőnek is ugyanúgy kell keményen dolgoznia, akkor mire fel várja el, hogy otthon is ugyanúgy legyen minden, mintha háztartásbeli lenne a párja? Talán állítsa meg az időt vagy varázsoljon?

És igen, biztos lehetne megoldást keresni, pl. hogy az egész hétvégét főzéssel tölti, és lefagyasztgat, vagy hazarohan, az egész nap nem látott gyereket bedobja a sarokba, hogy azonnal nekiálljon valami finomat főzni a kedvesnek, na, de egy ilyen férfinak? Nehezményezi, meg követelőzik? Ő mit tesz a Te kényelemdért, meg a családért? Mert a munkával ne takarózzon, annyit se kereshet, hogy magát normálisan eltartsa, nemhogy egy családot...Az ilyen ne verje magát, hanem legyen hálás, hogy volt olyan h..e nő, aki ilyen körülmények mellett őt választotta társának és még gyereket is szült neki (hogy aztán ilyen sz..r élete legyen mellette). Jöhet a lepontozás!

2014. júl. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem jogosak. A jelen körülményeitek ezeket egyszerűen nem engedik meg. Be kéne látnia neki is. Ha ezek neki akkora problémák, akkor változtasson/változtassatok a dolgokon! Menjen olyan melóba, ahol többet keres...hogy neked elég legyen egy 4 órás meló, így tiszta lesz a lakás mire megjön a melóból. illetve menjetek egy picivel nagyobb albérletbe, ahol külön szobája lehet a gyereknek..így a szex sem marad el. Ennyi. Amennyiben viszont ezeket a változtatásokat nem tudjátok eszközölni, ne pampogjon a férjed...mert teljesen értelmetlen.
2014. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
35#. Mindig a fejemhez vágja, hogy ő nem mondta, hogy költözzünk el az anyjától, de nekem muszáj volt mert ott is lusta voltam mint a dög stb. Nem baj, ma szabadságon vagyok és egész nap főzni takarítani fogok, hogy legalább ma ne veszekedjen.
2014. júl. 10. 07:02
 38/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem semmi, nem tudja fenntartani a családját, szó szerint a semmire csináltatok gyereket, és ahelyett, hogy belátná és megpróbálna változtatni a helyzeten, előre jutni, Te vagy a hibás, hogy nem akartál tovább anyós nyakán élni, mert neki teljesen megfelelt volna, és lusta dögnek tart. Gratulálok, jó partit csináltál! Mit szeretsz te egy ilyen "férfin"? Nem tudsz visszamenni a szüleidhez? A fizetésedből+gyerektartásból egyedül jobban ellennél, mint egy ilyen disznó mellett, akit még ki is kell szolgálnod. Legalább nyugtod lenne, mert hogy tőle sok szeretett nem kaphatsz, az biztos. Egy lyuk vagy neki a házicseléden., és nagyon nem funkcionálsz jól egyik szerepben sem, ezért bánt...
2014. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Abszolút egymáshoz valók vagytok és megérdemlitek egymást, ha ebből a rengeteg hozzászólásból neked az jött le, amit az utolsó hozzászólásodban írtál...
2014. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Na ha annyira pampog nyomd a kezébe a főző kanalat.Miért te nem lehetsz fáradt,vagy beteg vagy akármi?Te is dolgozól,talán ha segítene előrébb lennétek.nem segít nincs kaja,én nagyon nem foglalkoznék vele.Nem a cselédje vagy.valamit valamiért.Te is csak 1 ember vagy nem szakadhatsz 7 felé.
2014. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!