Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam meg fog halni. Hogyan...

Anyukam meg fog halni. Hogyan lehet ezt felfogni? Feltudom majd valaha is dolgozni?

Figyelt kérdés
Anyukamnal 3honapja derult ki,hogy gond van a majaval. 1 hete megmutottek vastagbel daganattal,az egesz vastagbelet eltavolitottak.Kiderult az is,hogy a majan vannak az attetek es menthetetlen :( :( csak romlik az allapota,egyre tobbet van magankivul,nem tudja miket beszel :( :( es ez csak rosszabb lesz.Azt mondtak napjai,max hetei vannak hatra. Miert ilyen kegyetlen az elet???? Anyukam meg csak 40 eves!!!! En 20 eves vagyok es van egy 15 eves hugom is! Itt van az 5honapos unokaja akit mindennel jobban szeretett,o volt a mindene! Nem utolso sorban itt van apukam is,aki ugyan tartja magat amennyire lehet,de hihetetlen ez a helyzet :(((( el sem hiszem,hogy ez velunk tortenik. Annak az egynek orulok,hogy anya ezt nem tudja.Azt hiszi,hogy a vizelete miatt van korhazban es o jonne haza mert ot varja a maj orvos :( :( :( Nem tudom felfogni,hogy elveszitem ot.SEGITSEG!!!!!!!
2014. jún. 26. 18:47
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Anyukam mar kemot sem kaphat azt mondtak.Vagyis kaphat,de lehet hogy az elsobe belehalna,mert a maja 10-20%a egeszseges.
2014. jún. 26. 19:28
 12/30 anonim ***** válasza:
26%
Anyukád halálos beteg és nem tudja , hogy hetei vannak hátra? Ez abszurd.
2014. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Májátültetésben nem gondolkoznak az orvosok?
2014. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Igen,nem tudja.Mivel rengeteg a mereganyag a szervezeteben amit a maj nem tud feldolgozni,nem tudja epp esszel felfogni a dolgokat,halucinacio vannak,bekepzel dolgokat! Azt mondja hogy ot nem is mutottek es nem erti miert kell neki azon a helyen lennie. De koszi az egyutterzest!
2014. jún. 26. 19:35
 15/30 A kérdező kommentje:
De,kerdeztuk a transzplantancio lehetoseget is,azt mondtak ilyen vegso esetben mar nem vegeznek.Lehet azt sem birja ki,mig a muteti sem a hasan begyogyuljon es haza johessen.
2014. jún. 26. 19:37
 16/30 anonim ***** válasza:
írtam privátot
2014. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másik orvost. Őszinte sajnálatomat.fogadd
2014. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ne költsetek feleslegesen csodaszerekre. Ezek többsége csak átverés. Esetleg a kezdő stádiumban segítenek, amaitt, mert a beteg hisz a gyógyulásban. De nem a csodaszerektől gyógyul meg.

Próbálj arra gondolni, hogy neki már nem kell tovább szenvedni. Engem is ez tudott valamennyire megvígasztalni, amikor a férjem 31 évesen meghalt.

2014. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Jaj istenem ez borzaszto :( fogadd oszinte reszvetemet es en is koszonom az egyutterzest.Semmire valo ez az elet,ugy erzem semminek nincs ertelme :( Az elni akaras megvan szegenykemben es szornyu csak ugy tehetetlenul allni az agya felett es a szemebe nezni es tudni,hogy mar nem sokaig tehetjuk.Konyorgom,csak 40eves!!!!!!! Soha nem ivott alkoholt,nem cigizett aldott jo asszony! Miert pont minket talalt meg az ilyen sors????? Sokan csak ugy eldobjak az eletuket,mas pedig annyira szeretne elni,kuzd es mind hiaba.
2014. jún. 26. 20:11
 20/30 anonim ***** válasza:
11%

Szia! Remélem nem fogod ezt így fárasztásnak venni, vagy ilyesmi, és nem tudom hogy vallásos vagy-e, vagy hiszel-e Istenben, de -bár ez egy kicsit hülyén hangzik azt hiszem,- talán nem is ez a leglényegesebb most. Azt tudnod kell hogy Ő nem olyan, mint egy automata, amibe ha bedobod a pénzt, akkor kiadja, amit kértél, és nem tudni azt sem hogy anyuddal van-e még itt terve Istennek, és hogy itt van-e még dolga, vagy már "csak" odaát, mégis én jó szívvel tudom azt mondani neked hogy imádkozz anyukádért, mert ahol ember (orvos) már nem segíthet, Isten és a hit ott is segíthet! én is imádkozom értetek. Áldást és sok erőt kívánok, bárhogyan is alakul a jövő!

Szeretettel, Dove081

2014. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!