Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam meg fog halni. Hogyan...

Anyukam meg fog halni. Hogyan lehet ezt felfogni? Feltudom majd valaha is dolgozni?

Figyelt kérdés
Anyukamnal 3honapja derult ki,hogy gond van a majaval. 1 hete megmutottek vastagbel daganattal,az egesz vastagbelet eltavolitottak.Kiderult az is,hogy a majan vannak az attetek es menthetetlen :( :( csak romlik az allapota,egyre tobbet van magankivul,nem tudja miket beszel :( :( es ez csak rosszabb lesz.Azt mondtak napjai,max hetei vannak hatra. Miert ilyen kegyetlen az elet???? Anyukam meg csak 40 eves!!!! En 20 eves vagyok es van egy 15 eves hugom is! Itt van az 5honapos unokaja akit mindennel jobban szeretett,o volt a mindene! Nem utolso sorban itt van apukam is,aki ugyan tartja magat amennyire lehet,de hihetetlen ez a helyzet :(((( el sem hiszem,hogy ez velunk tortenik. Annak az egynek orulok,hogy anya ezt nem tudja.Azt hiszi,hogy a vizelete miatt van korhazban es o jonne haza mert ot varja a maj orvos :( :( :( Nem tudom felfogni,hogy elveszitem ot.SEGITSEG!!!!!!!
2014. jún. 26. 18:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Fogadd őszinte részvétem. Sajnos ilyen esetben nem lehet okosat írni neked.
2014. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

Másik orvos... én nem adnám fel... bármennyi pénzembe is kerül, legalább 3 helyről kikérném a véleményüket, mert akár tetszik, akár nem, minden orvos és minden klinika más... ha súlyos is a probléma, lehet, hogy van esélye az életre!

Hány olyan történetet hallottál már, hogy 20 orvos csak a fejét rázta, a 21. pedig megmentette???

2014. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Van rákos betegek hozzátartozóinak is önsegítő csoportja. Ha nem bírod, akkor szakember felkeresését is javaslom.
2014. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

ezt nem lehet feldolgozni. Ha tényleg csak napok-hetek, esetleg hónapok kérdése, hogy ő itt legyen, legyetek vele, amennyit csak lehet, amíg csak lehet. Utána ezt már nem tehetitek meg.

Ha elmegy, nagyon nehéz lesz. Nincs rá gyógymód, csak az idő segít sajnos... Édesanyám decemberben ment el, 2013-ban. Még nem sikerült túllendülnöm rajta.

2014. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit bután jön ki, de előre is fogadd őszinte rőszvétem :(. Most irtóra erősnek kell lenned, hiszen te vagy a második rangidős a családban, apukád mellett. Próbáld apudat támogatni és húgodat akrámnnyire is nehéz, szükségük van rád !!!
2014. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom ami anyukáddal történik, az élet sokszor nem igazságtalan. Én 9 éves voltam amikor elveszítettem az apukámat, infarktust kapott 47 éves volt. Feldolgozni nem fogod tudni igazán soha... inkább csak elfogadni... Fogadd el hogy a halál az élet része, emlékezz arra mikor még egészséges volt... nekem sokat segített ez a szemlélet. Kitartást neked!!!
2014. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Anyukám barátnője utolsó stádiumban volt mellrákkal az orvosok lemondtak róla, ez volt 10 éve és köszöni szépen jól van. Tudom hülyén hangzik de lúgosítani a szervezetét ezerrel.Olvass utána neten ,hogy lehet illetve keress egy **-t ismerő embert hihetetlen de tényleg beválik pedig én az ilyenekkel szemben nagyon aggályos vagyok inkább a realitás talaján mozgok de erre nekem sincs magyarázatom.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
58%
A helyzetünk detto vastagbél, máj áttét, tüdő áttét apukám. Tavaly augusztusban műtötték 3 hónapot adtak neki. de még mindíg él. Élni akar kűzd, kaplya a kemot + szedi a vitaminokat meg valami gombás kapszulát. Mult heti ct májon vissza fejlődést mutat a tüdő stagnál. Szóval szerintem nem kell még temetni. Ha érdekel a stlry elmesélem privátba az egészet.
2014. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mar mindent probaltunk,nagyon sok mindennek utana jartunk.Most gyogyszerekkel probaljak fenn tartani ezt a mostani allapotot,de sajnos nem akar hasznalni.Egyszeruen nincs ép maja : (((( az egesz telis tele daganattal.Marciusban Budan volt CT-n es se a majdaganatot se a vastagbel daganatot nem lattak.Szegenykem mar olyan regota szenvedett.Probalom magam tartani,akkor sirni amikor nem lat senki,figyelek hugomra,apukamra,vezetem a haztartas nagy reszet.Egyetlen boldogsagom a kicsi fiam.Ekkora terhet nem birok egyedul cipelni,parom szombaton jon haza,kulfoldon dolgozik,de isten lassa lelkem nem engedem vissza! O az egyetlen akinek kisirhatom magam.Baratokra,ismerosokre sajnoa nem vagyok kivancsi...ez is annyira bant mert annyira probalnanak segiteni. Ha ezt tulelem akkor mindent
2014. jún. 26. 19:24
 10/30 A kérdező kommentje:
VARGAGOMBA??????
2014. jún. 26. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!