Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha visszakérek...

Nagyon gáz, ha visszakérek sógornőmtől pár ruhát, amit én adtam neki régebben?

Figyelt kérdés
Régebben rengeteg ruhát adtam neki, mert terhesen meghíztam és szülés után sem akart lemenni, azt gondoltam, hogy soha többé nem fogom tudni felvenni őket. Viszont most vékonyabb vagyok, mint valaha, ő meg megint terhes, így azokat a ruhákat biztos nem hordja. Viszont neki 3 lány tesója van, mindent megosztanak. Volt, hogy a tesóján láttam egy pulcsimat, tehát lehet meg sincsenek neki... Én sógornőmmel jóban vagyok. Meg lehet ezt finoman kérdezni? Vagy hagyjam már inkább?
2014. jún. 21. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Húha...elég nehéz ezt megoldani úgy, hogy ne tegyél a hülye a sztoriban. Mondhatni lehetetlen. Ne kérd vissza, simán lehet, hogy már odaadta a lányoknak, vagy ha nem, bármi lehet velük. baromi kínos szerintem, hagyjad, vegyél új ruhákat, H&m, meg ilyen helyeken nagyon sok akció van!


26L

2014. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen,eléggé gáz lenne.Turkálókban rálehet nagyon jó darabokra olcsón bukkani,nézelődés kérdése.
2014. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Én soha nem kérném vissza azt amit már egyszer elajándékoztam. nagyon nagy pofátlanság visszakérni, hacsak eleve nem úgy adja az ember oda, hogy " 1 év múlva visszaveszem"..

Én bármennyire jóba lennék a sógornőmmel ha elém állna, hogy kéri vissza az évekkel ezelőtt nekem ajándékozott ruháit, mert úgyis elvagyok hízva nem jó rám, tuti megsértődnék..

2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, h már fújhatom... Inkább erre hajlottam én is. És nem kell bunkóságot belelátni a dolgokba, főleg úgy, h terhesen is gebébb mint én. És nem listával mentem volna, h tételesen visszavegyek mindent, nekem csak 1 farmer szoknya kéne, amit sosem láttam rajta, és azóta sem találok olyat (sajna én ragaszkodnék a régi jól beválthoz).
2014. jún. 21. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne kérd vissza. Ráadásul ha láttad a testvérein is, lehet neki lenne kellemetlen, hogy előkerítse azokat a ruhadarabokat. Meg ki tudja mennyire lettek elhasználva. Nálunk a babaruhákat akarták visszakérni, amit nővéremnek adtam, na hát válogassa ki az ember, hogy melyik kitől van......
2014. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Miután már továbbadta a testvérének legalább a pulcsidat, így már gáz visszakérni.
2014. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

szerintem meg a ha tényleg jóban vagytok, és nem hordja azt a szoknyát, megkérdezheted, hogy megvan-e még neki, és ha igen, kölcsönkérnéd. Ha amúgy se hordja, de megvan, biztos visszaadja, és nem csak kölcsönbe.


AMúgy igen, gáz, de ha nem az egész pakkot, hanem csak 1 szoknyát szeretnél, szerintem a jó viszonyba belefér

2014. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem kérnék vissza olyat, amit korábban odaajándékoztam, nem is értem, benned ez hogyan merülhetett fel egyáltalán...
2014. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérd vissza. Lehet egyik tesójára se volt jó és pl. odaajándékozta jótékonysági célra, mert te nem mondtad, hogy majd kéred vissza. Az is lehet,h leöntötte valami kimoshatatlannal vagy kiszakadt és ezért nem láttad rajta. Ne hozd kellemetlen helyzetbe, egy szoknya azért nem a világ. Én sosem kérek vissza semmit amit odaajándékozok és mindig megkérdezem hogy vissza kell-e majd adnom ha kapok valamit. Ha nem mondják, hogy vissza kell adni, akkor lehet továbbadom amikor nekem már nem kell, mert ugye az ajándékozóval már tisztáztam, h neki nem kell többé.
2014. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kérném vissza, mert már egyszer. Esetleg egy varrónővel próbálj meg ugyanolyan szoknyát varratni. Próbáld lerajzolni neki stb.
2014. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!