Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha visszakérek...

Nagyon gáz, ha visszakérek sógornőmtől pár ruhát, amit én adtam neki régebben?

Figyelt kérdés
Régebben rengeteg ruhát adtam neki, mert terhesen meghíztam és szülés után sem akart lemenni, azt gondoltam, hogy soha többé nem fogom tudni felvenni őket. Viszont most vékonyabb vagyok, mint valaha, ő meg megint terhes, így azokat a ruhákat biztos nem hordja. Viszont neki 3 lány tesója van, mindent megosztanak. Volt, hogy a tesóján láttam egy pulcsimat, tehát lehet meg sincsenek neki... Én sógornőmmel jóban vagyok. Meg lehet ezt finoman kérdezni? Vagy hagyjam már inkább?
2014. jún. 21. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne kérd vissza,mert nagyon gáz lenne.Legközelebb majd jobban meggondolod kinekmikor mit osztogass.Én is ilyen voltam,most már ha valamiről úgy gondolom nem fogom hordani,bezsákolom és elteszem.Aztán érdekes mód mindig csak kiveszek egy-egy darabot belőle.
2014. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!