Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szereznétek vissza?

Hogyan szereznétek vissza?

Figyelt kérdés
Párom elköltözött a szeretőjéhez és itt hagyott 2 gyermekünkkel. Ti mit tennétek, hogy visszaszerezzétek? Sms-re nem válaszol... Köszönöm a tanácsot!

2014. máj. 31. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Miért nincs jogom személyeskedni? Tiltja a törvény?
2014. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Imádom mikor kitör a jogállam :D
2014. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a fórumszabályzat tiltja. Meg a felesleges vitát is tiltja.
2014. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt nem ertem mibol gondoljatok, hogy a ferfi lepett le??
2014. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerezném vissza sehogy. Persze mondom ezt mai ésszel. Voltam én is hasonló helyzetben és úgy ahogy te, minden áron vissza akartam szerezni az akkor aktuális barátomat. Sikerült is, mégis életem legnagyobb hibáját követtem el akkor. Többé már nem lett olyan semmi mint előtte volt és még egy évet elpazaroltam vele az életemből mire rájöttem, hogy ez az ember nekem már nem kell. Hidd el jobban jársz ha hagyod a fenébe és máshol, mással keresed a boldogságot. Ne a női hiúságod vezessen most, hanem az eszed!
2014. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen retek hadd menjen, nem érsz vele semmit, ha visszajön. A gyerekeknek is jobb hosszú távon, hidd el, nem kell egy boldogtalan, feszült családban felnőniük...
2014. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerezném vissza, menjen a francba! Ez annyira megalázó, ő leszar téged gyerekekkel együtt, te meg csússz utána....nem. Rázd meg magad, légy erős, és fel a fejjel. Ne lássa, hogy összemész, mint a colostok!
2014. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
sehogy...! érthető, hogy most borzalmasan vissza akarod kapni, és nem jut el az agyadig, hogy átvert és megalázott, elárult téged.. de hagyj magadnak időt és rájössz, hogy ha visszakönyörgöd magad hozzá, akkor szánalmas embert csinálsz magadból, még ha vissza is megy hozzád, kiszolgáltatott leszel. ne legyél buta!! millió anya van akik egyedül nevelik a gyermekeiket, és közben találnak rá életük párjára. ne foszd meg magad ettől, csak mert most félsz. mutass példát a gyerekeidnek.
2014. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!