Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szereznétek vissza?

Hogyan szereznétek vissza?

Figyelt kérdés
Párom elköltözött a szeretőjéhez és itt hagyott 2 gyermekünkkel. Ti mit tennétek, hogy visszaszerezzétek? Sms-re nem válaszol... Köszönöm a tanácsot!

2014. máj. 31. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Viszont gyerektartást követelnék jogi úton tőle. Aztán legyek csak boldog a szeretőjével, és pfújj, nem érdemelt meg téged.
2014. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!Menjen isten hírével!Minek akarod visszaszerezni??

Az ilyen úgyis csal majd tovább,jön majd más,aki miatt elhagy.Hagyd a fenébe!Jobbat érdemelsz!

2014. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Legjobb út, ha le se szarod :)


Én mondjuk nem akarnám visszakapni, de ha mindenáron ez a terved, hidd el, a legjobb út az, ha NEM TÖRŐDSZ VELE!


Ha érez bármit is irántad, ez jobban fel fogja idegesíteni/bosszantani, mint bármiféle sms. Ha folyton írogatsz, hívogatod az egy valamit mutat meg neki: ragaszkodsz, nem bírod nélküle.

Ehelyett szépen csípd ki magad, menj el a barátnőiddel bulizz egy jót, tegyél fel egy pár képet a faszbúkra, hadd lássa milyen jól érzed magad nélküle. Ne keresd, ne hívd, ne írj neki ÉS HA ő keresne NE VÁLASZOLJ. Ignoráld, szard le. Ha olyan ember, aki visszamenne hozzád, ezután az ajtó előtt fog kúszni.


HA pedig nem olyan, soha, semmivel nem fogod visszakapni.

2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: egyébként tényleg igazat ír az előző, tapasztalatból írom, ne kövesd el azt a hibát, amit én is, hallgass az előzőre.
2014. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartás amúgy már szóba került?
2014. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
39%

"párom"

Hát, hát... Ahol két gyerek van, meg párom, az ott kemény menet lesz, ha tartásdíjat szeretnél jogi úton.

2014. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg keresd meg személyesen,és ülj le vele beszélgetni és légy őszinte vele! Van 2 gyereked tőle,tudod lehet tényleg meg kell csinálni az apasági tesztet....
2014. jún. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tudsz tenni ami érdemes.Ha rászállsz jobban szorítva érzi majd magát.Ha békénhagyod és annyit kérsz beszéljétek meg,az segíthet.De vissza menni csak akkor fog ha azt ő akarja,vagy pl később vissza vágyik.Önzőek ilyenkor sajnos a férfiak.Gyerekére való tekintetnek indokával nem fog hazamenni..
2014. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a hármas tanácsát fogadnám meg.

Nálam az működött.Igaz addigra már tudtam ajtót mutatni,de jó érzés volt,hogy nem csináltam magamból hülyét és így jutottam túl rajta.Kitartást és sok erőt!

2014. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok,ez lemaradt:

a gyerektartást gyorsan kezd el intézni!!!

2014. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!