Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyeremkel vissza a suliba....

Két gyeremkel vissza a suliba. Gáz lenne?

Figyelt kérdés
23 vagyok ket kicsi gyerekkel. Az iskolát nem fejeztem be. De most szeretnèm. Vagy legalább egy szakmát hogy dolgozhassak. Van rá modom. S az itèlkezoknek uzenem hogy èn se igy terveztem de a sors igy hozta es nem bantam meg. De az igazság az hogy változtatni szeretnèk a mostani helyzetünkon. Imádom a gyerekeimet a ferjemet azonban mostmár ugy erzem itt az ideje lepnem valamerre. De nem tudom hogy kezdjem el. Ehhez kernek segitseget.
2014. ápr. 6. 23:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem gáz, nagyjon jól teszed! Unokatesóm is fiatalon lett anyuka, de elvégzett egy OKJ-s képzést és később levelezőn az egyetemet. Hajrá! :)
2014. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Iratkozz be...?
2014. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj! Több esélyed lesz jó munkát találni.
2014. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Azt tartod gáznak, hogy iskolába jársz, vagy azt, hogy két gyereked van?
2014. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Én 29 vagyok, és hiába van szakmám (szakács), most az 1 éves fiam mellett OKJ-s képzésre járok, hogy majd megint dolgozhassak, ha lejár a gyedem. Mert a szakmába, de még a vend.látásba sem tudok visszamenni gyerek mellett.


Tanulj, az csak hasznodra válik!

Találd ki, mit szeretnél, és utána keress sulit.

2014. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne gáz, nagyon jól teszed, ha tanulni akarsz. Ha van rá lehetőség (anyagi), akkor talán egy levelős vagy esti képzés lenne a legpraktikusabb valamelyik főiskolán, ha van olyan szak, amiről tudod, hogy érdekel.
2014. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy tovább akarod képezni magad. Ha nincs még érettségid estin szerintem érdemesebb elvégezni először azt, így több OKJ-s képzés közül választhatsz utána. Sok sikert:)
2014. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz. Hajrá. :)
2014. ápr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Tanulni soha nem gáz.


Én első körben tanulnék valami szakmát, hogy valami legyen a kezemben. Utána pedig érettségizz le. Mikor hagytad abba a sulit? Lehet, hogy egy felkészítő is elég lenne érettségire? Ha igen, akkor ezt venném előre.


Utána sokkal több szakmát választhatsz, és mehetsz fősulira, egyetemre is.

2014. ápr. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem gáz! Én 27 évesen babázok, de mikor óvodába megy megint tanulni fogok, ráadásul nappalin.


Tanulni soha sem késő!

2014. ápr. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!