Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg nekik, hogy...

Hogy mondjam meg nekik, hogy terhes vagyok és nem költözöm vissza?

Figyelt kérdés

Áprilisban 2 hetet Mo.-n leszek, a családom azt hiszi, hogy végleg hazaköltözöm. De ez nem így van.

Ráadásul kiderült nemrég, hogy gyerekem lesz és menyasszony is lettem. Szóval van pár dolog, amit el kell nekik mondanom.

De nem tudom, mikor mondjam meg nekik. Amikor odamegyek és esetleg veszekedjük végig azt az időt, amikor ott vagyok, vagy a végén, de akkor meg olyan, mintha becsapnám őket.

Már nagyon várnak, a húgom folyton mondja, hogy apáék mennyire készülnek és végre újra ott leszek én is...

Nem akarom elrontani ezt az egészet, de nem hazudhatok örökké.


2014. márc. 26. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod nekik egyenesen, őszintén.
2014. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

eddig miért titkolóztál?


szerintem jobb ha elkezded csepegtetni, hogy van valakid..stb

2014. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Hazaérsz, örömködtök kicsit majd azt mondod, hogy meg szeretnél velük beszélni valamit és elmondod.


Fura a családotok, hogy ennyi mindent nem tudnak rólad. Én már telefonon rég elújságoltam volna mindent.


Itt azt kell nézned, hogy neked mi a jobb és nem azt, hogy a családodnak, hisz nem velük fogod (jobb esetben) leéli az életed.

2014. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most elmondanám nekik a helyedben, így maradna idejük rá, hogy lehiggadjanak és megemésszék a dolgot, mire hazaérsz és meglátogatod őket.
2014. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt hazamész mondd el nekik. Így lesz egy kis idejük feldolgozni, megemészteni a dolgokat.
2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
eddig miért nem mondtad el? milyen gyakran beszélsz az otthoniakkal?
2014. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el nekik most, mert ott a nagy meglepettségben még a babának sem fognak tudni örülni, és ez rosszul fog esni neked, ők meg később bánni fogják. Legyen öröm ha hazamész, ne pedig hiszti, sértődés, sírás.
2014. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!