Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyeremkel vissza a suliba....

Két gyeremkel vissza a suliba. Gáz lenne?

Figyelt kérdés
23 vagyok ket kicsi gyerekkel. Az iskolát nem fejeztem be. De most szeretnèm. Vagy legalább egy szakmát hogy dolgozhassak. Van rá modom. S az itèlkezoknek uzenem hogy èn se igy terveztem de a sors igy hozta es nem bantam meg. De az igazság az hogy változtatni szeretnèk a mostani helyzetünkon. Imádom a gyerekeimet a ferjemet azonban mostmár ugy erzem itt az ideje lepnem valamerre. De nem tudom hogy kezdjem el. Ehhez kernek segitseget.
2014. ápr. 6. 23:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 vagyok,csak első babával.

Szerintem nem gáz,hogy tanulsz tovább.Én is azt teszem,3.szakmámat tanulom,van érettségim,nyelvvizsgám,egy pár jogosítványom.

Sőt,a sulikat estin fejeztem be,mert 14 évesen már dolgoztam.Munka mellett szerintem nehezebb volt tanulni.Sok sikert hozzá!! :-)

2014. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az átkosban minden fiatalt (és nemcsak a fiatalokat) arra biztattak, hogy tanuljanak. Szegények voltunk, apa nélkül, előbb szakmát tanultunk 14 évesen. De 17 évesen ott álltunk érettségi nélkül, különbözeti után (féléves volt) két és fél év alatt leérettségiztünk mind a ketten, öcsi egyetemre ment utána, én főiskolára. De mind a ketten munka mellett tanultunk, később család mellett, ami nem könnyű, de sikerülni fog! Már nyugdijas vagyok, három szakmám is van, sőt informatikával is az elsők között kezdtem foglalkozni. Ha nem akarsz padba ülni, mint a gyerekek, itt van az ELO, nagyon jó tanfolyamaik vannak. [link]
2014. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!