Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szereznétek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szereznétek vissza egy fiú bizalmát?

Figyelt kérdés
Egyik nap megszívatott a barátom és másnap én is megszívattam amiben a barátnőm is benne volt. De anyám hivott hogy menjek el a Rómaira és elmentem közben a barátnőm szivatta a barátom azzal hogy megint elvittek a petiék akik meg akartak erőszakolni. Aztán mikor elindultam a barátnőmtől rám írt a barátom haverja hogy ő is megy a rómaira és hogy merre megyek. Elmondtam neki és ott lakott nem sokkal a római előtt amerre szoktam menni és azt mondta elkísér. Elkísért aztán a barátomhoz vissza mentem és megmondtam neki hogy nem a barátnőmmel voltam hanem a rómain és találkoztam a haverjaival is ami igaz de azt nem mondtam meg neki első nap hogy a haverja el is kisért. Rákérdezett hogy találkoztam-e vkivel mondtam hogy nem mert nem tudtam, hogy mondjam meg neki. Aztán másnap elmondtam neki, hogy ne hazudjak és így nem bízik bennem. Mit tegyek??
2009. jún. 18. 08:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

egyzserű...ne hazudj! tudom h nem volt ez a szándékod...de máskor kerüld a hazugsádot...

és kérj tőle bocsánatot:)

2009. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Már kértem nem is egyszer meg őszinte is vagyok, de valahogy nem sikerül
2009. jún. 18. 08:41
 3/26 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy a fiú nem akar bocsájtani?

mond meg neki, hogy nem fordul elő többször! és hogy egy kapcsolatban a bizalom fő dolog. ha nem bízik benned te ogy bízz benne?

értessed meg vele, hogy tényleg nagyon rosz neked, hogy ő nem bízik benned...

nem azt szeretném, hogy percenként mond neki, hogy:nem direkt volt, sajnálom, bocsánat stb.

vidd el valahova ahol tudtok kettesben beszélgetni..

ha nem sikerül lehet, hogy nem benned van a hiba hanem benne...

és ne emésszed magad annyira...lehet h fölösleges...

2009. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat. Ám most 1 hét szünet van köztünk mert nem tudom mért. Azt mondta legyen egy hét szünet és akkor gondolkodik én is gondolkodjak és ha minden oké akkor folytatjuk. tegnaptól van egy az 1 hét szünet. Azt mondta találkozhatunk de se puszi se csók se semmi csak mint barát. Nem tudom mit csináljak, hogy ne mindig haverozzon hanem el is jöjjön hozzám. Minden nap az meg, hogy én mentem hozzá és ő 1 hete nem is keres se semmi és átmegyek hozzá és azzal kezd megy Kokohoz (Kovács Istvánhoz) és ott alszik meg stb.. nekem meg ez rosszul esik és közöltem vele tegnap elött hogy foglalkozzon velem is és el kezdi hogy nem fogja hanyagolni a barátait és hogy ez neki más sok volt meg ilyesmi.. És a Zorka barátja adott neki tanácsot hogy legyen 1 hét szünet.
2009. jún. 18. 08:59
 5/26 anonim ***** válasza:

Pedig bizony én sem biztos, hogy megbíznék benned ezután. Ha nem történt semmi azzal a sráccal, miért nem mondtad el a barátodnak, hogy elkísért. Nem a barátod volt először bizalamatlan, hanem TE! Te nem bíztál meg annyira a barátodban, hogy elmond neki az igazat. Tehát, nem az ő bizalmatlansága fogja szülni a te bizalamtlanságod, hanem a tiéd szülte az övét! Ez van... Ezekután hosszú időbe fog telni, hogy visszanyerd a bizalmát, és ez bizony NEM az ő hibája. Ha szereted, bizpnyítsd neki valahogy, hogy megbízhat benned. Nem biztos, hogy ezután sokaáig fenn fog állni a kapcsolat, de, ha igen:

Mindig legyél vele őszinte, az ŐSZINTESÉG pont olyan fontos, mint a bizalom (és őszinteség nélkül miért lenne bizalom).

Soha ne hozd fel neki ezt az esetet példaképpen arra, hogy megbízhat benne, mert végülis bevallottad neki az igazat. Neki ez egy szálka fog maradni a szemében, és nem sz fog eszébejutni, amit te akarsz, hanem az, hogy hazudtál neki. (Mert az, hogy nem mondtál igazat, aztán meg igazat mondtál, nem semlegesíti egymást.)

Szóval, a témát soha többé ne hozd fel, mert ő van előnyben. És ne csodálkozz, ha ezután ő is ugyanezt fogja csinálni veled...

2009. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez igaz és egyet is értek, de ő másokat puszilgathat meg ölelgethez meg stb.. Amúgy ezzel a fiúval nem volt semmi köztünk csak elkisért is ismerem is a fiút 4 hónapja
2009. jún. 18. 09:07
 7/26 anonim ***** válasza:

gondolom nem akarsz vele szakítani...de ha netántán arra kerülne sor akkor is te kezdeményezz...

de remélem, hogy nemsokára kibékültök...

2009. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát tegnap a testvére megkért hogy nyomtassak neki nyomtattam és mikor mentem a testvéréhez persze együtt laknak akkor a barátom meglátott az ablakból és felmentem volna de mondom ha 1 hét kell neki akkor 1 hetet várok és azt mondta msn-en hogy azt hitte felmegyek fel is öltözött meg minden de nem mentem fel és ő reménykedett bennem. Azt mondja szeret és a Kokonál utólag azért aludt ott mert a Bandit nem látta (legjobb haverját) 4 napig
2009. jún. 18. 09:14
 9/26 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért jársz ezzel a gyerekkel? Nektek nőknek ez kell? DE komolyan... Ne azt hozd akkor indoknak, hogy ő így, ő úgy, hanem legyél nála jobb, szakíts vele, keress magadnak valakit, aki csak téged ölelget... Olyan nehéz ez...? Hány éves is vagy?

Ja, és ne gyere azzal, hogy de nagyon bírod a srácot, meg minden... Hogy ez életed szerelme. Akik tényleg szeretik egymást, azok nem csókolgatnak másokat. Ha meg csak egyszerű pusziról van szó, akkor nem kell felháborodni. Egy bizonyos kor fölött így üdvözlik egymást az ellenkező nemű ismerősök. Kezet mégsem foghatnak, az olyan...

Szóval, mérlegelj, és, ha olyat tesz másokkal, ami nem fér bele a barátság kereteibe, akkor keress mást, mert különben előbb-utóbb ő fog kidobni...

2009. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
jövőhónapban leszek 16 éves 19.-én. A barátom 20 lett most. nem ez kell, hanem én próbálom a kapcsolatot helyre tenni nem úgy mint egyesek hogy rögtön szakítok!!! Ha szeretek valakit akkor helyre próbálom tenni és nem hagyom annyiban. Te voltál már szerelmes nagyon?? Akiért bármit megtettél volna? Na én most tök ilyenben érzem magam
2009. jún. 18. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!